Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tisztelet és példa?

Figyelt kérdés
Sziasztok, miben nyilvánul meg a tisztelet? És honnan tudhatjuk ha a párunk nem tisztel? Hogyan lehet a tiszteletet szerezni és el veszíteni? Írnátok rá konkrét példákat is?

2015. okt. 9. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi és egy nő szeretik egymást, akkor általában abba benne van egymás tisztelete is. Tiszteletet úgy lehet szerezni, ha mindig őszinte vagy a pároddal, jó tanácsokat adsz neki, kiállsz mellette, és kiállsz magadért is, egy párkapcsolat akkor jó, ha megvan a kölcsönös tisztelet. Nagyon nehéz ezt felépíteni, ám annál könnyebb lerombolni, mert elég egy hiba(pl. megcsalás,hazugság stb.), és máris elvesztetted a másik tiszteletét.
2015. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy nem úgy beszélünk a másikkal, mint egy legutolsó senkiházival, és egyenrangú partner, és kedvesek vagyunk vele. Meghallgatja a véleményedet, nem beszél közbe és szakítja félbe a mondanivalódat azzal, amit ő akar, és végighallgatja rendesen, amit mondani akarsz neki, és végig is gondolja, nem csak egyik fülén be, meg ki a másikon. Szóval meghallgat és figyel, és nem üvölt rád, h deh.lye vagy.
2015. okt. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Költőnő? ***** válasza:
sztem a tisztelet vmi olyasmi, h tekintettel vagyok a másikra, elismerem emberként, elismerem a szerepét, felnézek rá, becsülöm. Nálam ezek elegye a tisztelet.
2015. okt. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én még annyit fűznék hozzá, hogy támogatja a céljaimat és a hobbijaimat, nem leszól értük.
2015. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!