Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Volt már ilyen veletek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ilyen veletek, vagy hasonló helyzetben lévő ismerősötök van?

Figyelt kérdés
próbálom röviden, kb annyi hogy kapcsolatban voltunk egy lánnyal, 4 hónapja már az elején nagyon össze passzoltunk jó volt minden, sokat voltunk együtt. aztán néha igy rájött, hogy ő nem szeret már stb. aztan egy ora mulva mintha semmi sem történt volna. most 1 hete megint ez volt, csak aztán nem békélt meg. teljesen megszakította velem a kapcsolatot, nem irt, nem hiv, nem veszi fel a telefont. nincs neki más, ebben 100% biztos vagyok, azt mondja nem szeret. de emellett beszéltem olyanokkal akik vele vannak, barátnők stb. azt mondják látják rajta hogy sz>r kedve van, mindenkivel vitázik, az anyjával is.szóval bántja a dolog gondolom. ezelőtt soha nem volt olyan nap, hogy ne beszéljünk, de tegnap óta már facebookon üzenet küldést is blokkolta. nem tiltott le, csak nem birok irni neki. mit tegyek? szerintetek létezik, hogy egyik napról a másikra nem szeretek valakit, boldog voltam, jó volt velem, de mától semmi, soha többé nem beszélek vele? sose bántottam őt, nagyon jó voltam vele, mindent megadtam neki. szerelmes volt ő is, első komolyabb kapcsolata voltam. van valami jó tanács, ötlet?

2015. nov. 26. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyd fortyogni. Lehet ilyen figyelem vadász és direkt élvezi, hogy tepersz, vagy Maga se tudja mit akar.


Ha nem akarod hagyni menj El hozzá személyesen és ne tágíts míg nem tisztázza, hogy mi a rossz seb baja van!

2015. nov. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Próbáltam, de annyira makacs hogy nem mondja el mi baja.meg talan o se tudja.

:/

2015. nov. 27. 09:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem a volt barátom volt ilyen. Hagyd, hogy kifortyogja magát.

Vagy szakíts Te, ne várd ki, amíg ő dob, miután a falat is leteperted neki, mert az elég vacak.

2015. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elég önzőnek tűnik, talán jobb is, hogy vége..
2015. nov. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ajj-ajj! Ismerős a helyzet nagyon. Valami régi csalódás, félelem, vagy valami van a múltban.+rátesz agy irdatlan nagy lapáttal a kemény makacsság.

Szeretnék tanácsot adni, de sajnos én sem tudok, ezzel mit kezdeni egyenlőre.

2015. nov. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na a hétvégén 'kibujt a szog a zsákból' nagyjából az lett amire gondoltunk. Rossz társaságba keveredett es teljesen elment az esze. Sikerült addig beszelnunk neki hogy csak belatta hogy nem jo út amin halad.. roviden annyi h 3 cigány osszehavarkodott vele.. eleinte is feltettem ot toluk h szarba viszik.. cigizett, ittak koliba... aztan most hétvégére drogot szerzett az egyik..és persze nem fért ossze a regi barati társaság, az h baratja van aki felti ezekkel..
2015. nov. 29. 11:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezektől* a dolgoktol...
2015. nov. 29. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!