Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jár valaki hasonló cipőben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gd628 kérdése:

Jár valaki hasonló cipőben? Vagy esetleg van-e ilyen ismerősötök? Mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, és két komolyabb párkapcsolatom volt eddig.

Nemrégiben arra jutottam, hogy ha tegyük fel élesen kettéválasztom a hölgyeket, vannak a "jó lányok" és a "rosszlányok". Persze tudom ez nem ennyire fekete-fehér, de nagy általánosságba igaz, ahogy a férfiakra is.


Most jön a lényeg:

Úgy érzem, a személyiségem olyan szinten van most, hogy a "jó lány" típusúakhoz nem vagyok elég jófiús, a "rosszlányokhoz" pedig nem vagyok elég rossz fiús. Erre onnan jöttem rá, hogy ismerkedtem egyik-másik lánytípussal is, és előbbit a későbbi "rosszfiúságom", míg utóbbit a későbbi "jófiúságom" ábrándította ki.

Ez persze egyáltalán nem azt jelenti hogy én lennék a tökéletes férfi, de most jól érzem magam így a bőrömben, és nem szeretnék egyik irányba sem változni. Valószínűleg hasonló típusú hölggyel jönnék ki a legjobban, de kérdés az hogy mennyi ilyen hölgyemény van? Vagy csak én érzem úgy hogy kevés, mert nem látom csak a két nagy végletet?


Ha nem lenne érthető:


"jó lány" típus:

szófogadó, nagyon szabályos, csendes, visszahúzódó, otthonülős, semmi spontaneitás nincs benne, nem izgalmas,

szexuálisan sem túlfűtött


"rossz lány" típus:

nagy szájú, bulizós, sokat alkoholizálós, esetleg dohányzós, netalán drogozós, kihívóan öltözködő,

szexuális ragadozó


2013. júl. 26. 02:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Na és hol marad a cipőről a kép? Így mégis hogyan válaszoljak? -.-
2013. júl. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne sakkozzál, légy önmagad és kész... vki magad miatt fog szeretni.
2013. júl. 26. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akit te a jólány kategóriába soroltál azt én inkább,az antiszochoz tenném.
2013. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Jaja, hát mondhatjuk antiszocnak is, hiszen a "jó lány" is ironikus, lehetne ez "jókislány" is....:D


Az igazi jó lány az lenne, aki egyik szélsőség sem....:D

2013. júl. 26. 02:33
 5/7 anonim ***** válasza:

A rosszlányok közelében legyél rosszfiús, a jólányok közelében is.


Nice guys finish last.

2013. júl. 26. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van koztes is... pl attol mert valaki jo lany, még lehet izgalmas, spontan..

kinek kell egy nagyszaju, pialos csaj??

2013. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6

Jelen!

2013. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!