Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok ez szakítási ok, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok ez szakítási ok, vagy mivel tettlegesség nem történt, nem szakítotok? 19L

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy ez nem is friss dolog. 2 évig ment ez a "szexchat", főleg a barátom részéről egy lány felé. Hogy miket csinálna vele, ha nem lenne kapcsolata.


Most nem nagyon szeretnék idézni, de voltak durvák...


Az üzenetekből lejött, hogy fizikálisan nem történt semmi, mert csak sóvárgott, hogy "de jó volna".


Az ilyesfajta viselkedést hova a csudába lehet tenni?


2015. nov. 29. 09:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Megcsalási kísérlet.
2015. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Szakítási ok igen, mert lehet, hogy ezzel a csajjal nem történt semmi, mert mondjuk 300 km-re van. De a közelben lévő csajjal meg is teszi. Minél gyorsabban lépj ki ebből a kapcsolatból, mert ennek nincs jövője így.
2015. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nyers leszek! Dobd a p*csába és ne pazarolj rá egy percet se!
2015. nov. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Csak az van bennem, hogy valami csak visszatartotta, gondolom szeret, nem? A csaj a közvetlen közelében volt.
2015. nov. 29. 10:08
 5/19 anonim ***** válasza:
xD
2015. nov. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Más kíván, nem téged. Ha te így tudsz élni, gratulálok.
2015. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért mindenképpen szakítanék. Ezt nem tűrném el, hogy másra vágyakozzon két éven át (még ha két nap lenne), folyamatosan, miközben ott vagyok mellette. A testiség nem számít, ha találtak volna alkalmat rá, akkor egész biztosan megtörtént volna, aminek meg kell történnie. A szememben a szexchat is megcsalás. Ahogyan a csók is, vagy az, ha más lánnyal megy el randizni, de egyébként semmi testi dolog nem történik. Szigorú vagyok a kérdésben.


De ha neked nem számít annak, akkor mi hiába írunk bármit, ha téged ez nem bánt, nem háborít fel, nem érzed megalázónak, akkor a mi véleményünk nem számít.


Mondjuk, az érdekelne, hogy miért csinálta. Ja nem, tudom. Tetszett neki a csaj, és meg akarja dugni. Ez önmagában még nem is lenne bűn, de az, hogy lépéseket is tett a dolog felé, és verbálisan már egy csomószor meg is tette, az szerintem rosszabb, mintha csak egyszer egy görbe estén félrelépett volna. Azt még felróhatjuk hibának, egy botlásnak, de két évig botladozni nem lehet, ez egy tudatos, szándékos cselekedet volt, amire még az alkoholos befolyásoltság igen gyengus magyarázata sem adható.

2015. nov. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ne legyél már ilyen naiv! Minden percben vele vagy?
2015. nov. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

"Hogy miket csinálna vele, ha nem lenne kapcsolata."

Szóval te csak egy akadály vagy közte és a bohém élet között. Valóban nagyon szerethet.

2015. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
2 évig, Mikor derült ki számodra ez az egész? Persze, hogy szakítási ok. Nem vagyok az a típus, aki minden nőnemű embert elmar a pasija mellől, de ez már nem fér bele egy normális barátkozásba.
2015. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!