Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha valaki az érzelmei elmúlásá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az érzelmei elmúlására hivatkozva szakít a másikkal, akkor a szakító fél miért érzi magát akár hónapokig rosszul?

Figyelt kérdés
2015. dec. 2. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
mert magányos, és megszokta hogy van valaki akivel napi rendszerességgel megbeszélheti a dolgait
2015. dec. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De akkor miért szükségszerű a szakítás, ha utána mindketten magányosak maradnak? :/
2015. dec. 2. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már nagyon sok a vita egy kapcsolatban,és úgy érzi az egyik fél hogy elege van, és már nem szereti úgy a párját mint régen, a kapcsolatuk csak az árnyéka a réginek,akkor szerintem jobb így.De ettől még hiányozni fog eleinte,mert megszokta a volt párja testi\lelki jelenlétét.
2015. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha hónapokig rossz, akkor elhamarkodott döntés volt a szakítás, ez egyértelmű. Ha szakítok valakivel mert nem szeretem, akkor egy darabig (rövid ideig, max pár hét) természetes, hogy hiányzik, mert megszoktam. De ha hónapok után is rosszul érzed magad, akkor ott nem az érzelmekkel volt a baj... Pláne, ha mondjuk még a kapcsolatot is tartjátok, ne adj' Isten te szakítottál és te írsz neki minden nap... Na akkor van az, hogy újra KELL kezdeni, ha a másik fél is akarja. Legjobbakat! :)
2015. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!