Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Keressem meg újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem meg újra?

Figyelt kérdés
Volt egy hosszú 5 éves kapcsolatom, sok mindenen mentünk keresztül, változtunk és változtam, mígnem a barátom egy nap azt mondta, hogy ha egy nap visszatér majd az a lány akit ő szeretett, szívesen látná őt újra... Azóta nem láttam. Most évekkel később úgy érzem változtam annyit, hogy újra együtt legyünk. Tudom, hogy nincs senkije... Szerintetek keressem meg?
2015. dec. 6. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

NEM!!


Felejtsd már el, és lépj túl. De látom, neked van elég gyomrod ahhoz, hogy minden nőiességedet eldobd, mint egy könnyű kis szajha, és felkínáld magad, mert TE képtelen vagy túllépni rajta!

Ha akar valamit, majd ő keres, ennyi! Ezt nem lehet felfogni épp ésszel?


De egyébként meg a te életed, azt csinálsz, amit akarsz, ha beégeted magad, akkor viseld utána a következményeket!

2015. dec. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem nőiességedet, hanem tartásodat!
2015. dec. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Keresd meg,hisz ő mondta.

De attòl,hogy nincs senkije,ne vegyél rà mérget,hogy ùjra fogja veled kezdeni.

Tudod,az idő sokmindent tud csinàlni.

A rossz emlékeket semlegessé teszi, "széppé fakìthatja", a jòkròl kiderül,hogy csak abban az időben voltak szépek,s ha ma ùjra àt lehetne élni,màr nem biztos,hogy ismét

megtenné az ember.

2015. dec. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Még annyi,hogy ha megkeresed,semmi szìn alatt ne rohand le. Max. egy semleges üzenetet eressz meg, de ahogy az 1-es írta,a tartâsodat ne veszîtsd el.
2015. dec. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon megbántottam, emiatt mentünk szét, azóta sem volt senkije... közös barátoktól tudom, csak nem tudom mit mondhatnék neki ha újra találkozunk
2015. dec. 6. 13:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Eleve, ha nem tudod, hogy mit mondanál neki, akkor minek akarod őt megkeresni? Szánalomból? Itt inkább akkor te leszel szánalomra méltó, a viselkedésedből, ha nagyon erőltetni akarod a dolgot, közben meg lila gőzöd sincs, hogy mit mondj neki.

Ha fel akarod keresni, akkor tudnod kéne, hogy mit mondjál neki!

2015. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Sejtésem szerint a kérdező az alatt,hogy azt írja,hogy nem tudja,mit mondhatna neki,azt érti,hogy nem tudja,hogyan fogalmazza meg a gondolatait,érzéseit mert sokminden kavarog benne.
2015. dec. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor kezdje az elejéről. Mi olyan bonyolult ebben?

Ha tudom, hogy mit akarok a másiknak mondani, akkor nem kertelek, és elmondok mindent, amit szeretnék.

A kérdező pedig szedje össze a gondolatait.

2015. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó sejtésem szerint távolról sem érezte még azt az érzést amikor meglát valakit és úgy összeszorul a szíve, hogy egy hangot nem bírna kipréselni a torkán, nem hogy még egyenesen beszélni
2015. dec. 6. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!