Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mihez kezdjek? Keressem fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek? Keressem fel újra? Hogyan viszonyulna hozzám?

Figyelt kérdés

lányok elsősorban a kérdésem hozzátok szól.Egy régi barátom(nőm) akivel sokat beszélgettem , meghallgattunk, megértettük egymást . fülig szerelmes voltam belé , de féltem megmondani. aztán elváltak útjaink új suliba mentem. de most újra egyre többet gondolok rá. Nagyon jó lenne ha újra átélhetném a vele töltött időt , meg is mondanám, hogy szeretem.úgy tudom nem vagyok az ideálja , bár nem ez miatt nem merek szerelmet vallani, mert nem gondolom ezt nagy akadálynak. Csak úgy félek, hogy mit szólna hozzám , mert néha elég paraszt volt velem. hülyének nézett , de aztán persze újra mindent megbeszéltünk stb.

szóval a kérdés megérné felkeresni? a leírtak alapján? és hogyan viszonyulna hozzám hogy 1 év múlva ráirok levágná hogy szerelmes vagyok belé?

nem tudom mit csináljak, de most jövök rá mennyire szerettem... :(


16/f


2012. márc. 9. 19:08
 1/2 anonim ***** válasza:
egy próbát megér!
2012. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérlek írj neki! A kedvemért. Kb ilyen szituban vagyok csak én vagyok a lány.. nem írok neki, mert én is attól izélek hogy mégis mit szólna fél év után hogy egyszer csak ráírok.. mindig azt gondolom ha hiányoznék akkor már megkeresett volna, de még mindig reménykedek hogy csak ő sem mer rámírni, de majd összeszedi a bátorságát ;)

16/l

2012. márc. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!