Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam barátnőmmel fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam barátnőmmel fél éve, azóta volt más de ő kell, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Azt hittem nem vagyok szerelmes, 2 évig voltunk együtt. Jó volt a kapcsolat, de hiányzott a tűz. Szakítottunk de barátok maradtunk, közben is találkoztunk, tök jó volt az is. Aztán összejöttem egy lánnyal és megszakadt a kapcsolat köztünk teljesen. Azt hittem ezzel a lánnyal minden ok lesz, de nagyon hiányzott az exem végig. Nem tudom mit tegyek. Fogalmam sincs mi lehet vele, 2 hónapja nem beszéltünk, de egyre inkább érzem, hogy nem kellett volna elengednem őt soha...
2015. dec. 21. 22:32
 1/4 A kérdező kommentje:
33/F
2015. dec. 21. 22:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod mindig akkor jövünk rá, milyen értékes valami amikor elveszítettük.

Szerintem nem tudsz mit tenni, ő már jó eséllyel váltott.

2015. dec. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szakításunk után volt több hónapom, hogy rájöjjek... És csak bizonytalan voltam ezért nem próbálkoztam... Most miért vagyok ilyen biztos abban, hogy ő kell? Miért most?
2015. dec. 21. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem örülnék, ha ezek után visszamásznál hozzám az ablakon... Volt egy ilyen pasasom, szakított velem, hogy neki hű de más kell, és nem talált mást, hát visszaódalgott hozzám. Én bolond, adtam még egy esélyt, de persze ismét lelépett más miatt.

Amúgy ha mázlid van, ad második esélyt, de azt tudnod kell, hogy 99%, hogy ő már sosem fog tudni a régi szemmel tekinteni rád... inkább nosztalgiából fog bele menni, vagy mert neki sem jött jobb nálad, de a tüske az ott marad.

Ezért kéne átgondolva szakítani... szerintem 33 évesen már nem a "tüzet" kellene hajkurászni, de valószínű, erre te is rájöttél.

Fogd fel úgy, hogy ez volt a tanulópénz. Ha meg tényleg vissza akarsz menni, akkor mérlegeld a következőket: mostmár nem zavarna-e, ha hiányzik a tűz,

nem zavarna-e, ha esetleg a barátnőd nem szeret már úgy, mint régen,

nem csak a szexhiány miatt akarsz visszamenni meg nosztalgiából.

Ha nem, akkor sűrű bocsánatkérések közepette és mindenekelőtt lassan átgondoltan keresd fel a volt nődet, és adj elő valami értelmes indokot, miért gondoltad meg magad.

2015. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!