Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Egy éve lassan hogy szakította...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve lassan hogy szakítottak velem. A srác már túlvan új kapcaolata van én viszont még mindiog nem tudtam kilábalni belőle. Kikészültem és nem tudom hogyan lépjek tovább. Mit ajánlotok? L20

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 14:24
 1/6 anonim válasza:
Beszéld ki magadbol legyèl barátokal csináld azt amit szerec és el felejted én 15 éves vagyok és amikor vége volt akor be rugtam egy idejig nem fájt utána ismét de most sikerült tul lépnem és amikor meg látom öket csak nevetni tudok
2015. dec. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Aki érzelmesebb fajta,az bele szokott esni ebbe a kelepcébe.Igazából ilyenkor te hergeled saját magad,mert gondolsz rá,és hagyod,hogy fájjon.Persze egy ideig jó,ha kisírod magad,de egy idő után megszállottá válsz.Minél többet bulizol és mozdulsz ki,minél több embert ismersz meg,minél több esélyt adsz más pasiknak is,annál könnyebben gyógyulsz ki belőle.Rajtam csak az segített,hogy végig kellett néznem,ahogy az illető mással enyeleg,nem is akárkivel.Ez elég volt ahhoz,hogy kiábránduljak belőle,igaz,nekem is több,mint egy év kellett hozzá.Illetve megismerkedtem mással,aki tetszett és érdekelt,esélyt adtam neki.Igazából a lényeg,hogy akarnod kell,hogy talpra állj,máshogy nem megy.
2015. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Próbálj magadnak programot szervezni. Egy pár hónapig ez a kínszenvedés meg pityergés elmegy, de utána már inkább hiszti és a lustaság netovábbja.

20 éves vagy nem 50 , hogy annyira lehetetlen helyzet lenne egy normális embert találni másokkal ismerkedned.

Szóval töröld le a könnyeidet és élj végre normális életet amiben magaddal foglalkozol, azzal, hogy neked jó legyen.


És gondold végig, hogy mit kéne azért tenned, hogy jobban érezd magad, csinálj egy tervet és próbáld megvalósítani.

2015. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha szerelmesek vagy akkor soha nem fogsz túl lenni rajta nekem 2-éves került de vissza szereztem mármint a nőt
2015. dec. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok újra összejönni vele, nincs érteleme, továbblépett együttlakik a csajjal kint van Németben. Szóval tovább akarok lépni de senki nem nyújt olyan benyomást h randizzak vele.
2015. dec. 27. 20:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatal vagy meg, elotted az elet!! En is ossze vagyok torve, szakitottak velem, egy nagyszeru evunk volt. 2 honap utan mar van pasija, es latszolag nagyon boldog!! Tul kell elni!! 28 f.
2015. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!