Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segítség kellene majdnem-exxel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lizzi77 kérdése:

Segítség kellene majdnem-exxel kapcsolatban, valaki ráér egy kicsit?

Figyelt kérdés

Múlt év végén kezdődött a dolog,ismerkedtünk,tudtam,hogy kapcsolatban él,de láthatólag ez őt sem zavarta,az élettársa lökött.(Nem, nem tudom miért van még vele, van egy gyerek,gondolom miatta).A csavar: tudtam, hogy szeretője van/állítása szerint csak volt.Rendben, adjunk a dolognak egy esélyt.Valami történt február környékén, lehetett ez zsarolás akár az asszonyka, akár a szerető részéről,nem tudtam kideríteni, mindenesetre SMS-ben szakított.OK,kiborultam, mint egy...hosszú, a lényeg az, hogy mivel veszettül szerelmes voltam, hónapokig szóba se álltam vele,rá se néztem(egy helyen dolgoztunk bónuszként),szerintem még mindig jobb volt,mintha elástam volna a kertben.Aztán valahogy normalizálódott a kapcsolat,újra beszéltünk, de mivel elég csúnya dolgokat vágtam a fejéhez,vagy nem mert, vagy nem akart újra közeledni.Én mindenesetre azért ügyeltem, hogy a távolság megmaradjon köztünk.Aztán a nyár végén adódott egy másik munkalehetőség, többek között ettől az egésztől szabadulni akarván elvállaltam.Utána felköszöntöttem a szülinapján, részvétet nyilvánítottam anyukája miatt,kb. ennyi volt a kapcsolat.Nem kérdezte azóta, hogy vagyok, nem köszöntött fel a névnapomon.Néha lát/látom,mert egy városban élünk.Azt hittem, már nagyjából kiszerettem belőle, hisz nem keres, nem ír,ergo, nem gondol rám, nem számítok neki.Rendicsek...csak közben rájöttem,hogy nagyon-nagyon megsebzett,Én, akit mindenki egy nyugodt, türelmes emberkének ismernek,kiakadok hülyeségeken,és mindent magamra erőltetek(dolgozni járok,iskolába,stb.)holott legszívesebben bebújnék a takaró alá, és aludnék, addig, amíg valaki fel nem találja az összetört-szív elleni szérumot.És akkor a hab a tetejére: ma rám írt.Hogy vagyok, stb....Udvarias legyek, vagy elküldjem a francba? Mit akar? Tudja egyáltalán,mit akar?Vagy most nincs elérhető csaj kéznél?

Tudom, hogy a pia/szívlapát kombó bizonyos esetekben segít, de ha hallhatnék valami konstruktívat, megköszönném.



2015. dec. 31. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár ez gondolom nem segít, de magadnak okoztad a bajt, hogy olyannal kezdtél aki nem egyedülálló. Szerintem egy ilyen emberrel elkezdeni sem szabad nemhogy folytatni. Én megmondanám neki, hogy ne keressen többet főleg ha még annyi tisztesség sincs benne, hogy szemtől szembe vessen véget a dolgoknak.
2015. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 omba ***** válasza:

"most nincs elérhető csaj kéznél? " - leginkább erre gondolnék, vagy bepiált, és érzelgős hangulatba jött.


Ne foglalkozz vele, gyenge, hiteltelen ember.

Valamerre meg ki kéne kászálódni ebből, volt "közös" 2-3 hónapotok, de már 10 hónapja vége....

2015. dec. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogy ki volt a gyenge azt hagyjuk. itt inkább az van, hogy egy bonyolult ügybe keveredtél amiből nehéz kijönni. ha szereted a bonyolult ügyeket akkor előre. ha meg nem, akkor meg ne csinálj semmit. sok idő fog még eltelni, hogy elsimuljon ez a dolog még akkor is ha nem akarsz semmit.
2015. dec. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!