Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal majdnem 8 hónapja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal majdnem 8 hónapja vagyunk együtt voltak apróbb vitáink, de szerdán facebookról is levette, hogy kapcsolatban a levelemre nem válaszol se az Sms-re hívtam nem vette fel a telefonját. Most akkor vége?

Figyelt kérdés
Szerintem 8 hónap után nem így kéne az életéből törölnie. Gyanú: Mi van ha van valakije? Amióta dolgozik nyűgösebb és azóta voltak vitáink. Nem rég ki kellett hívni az ügyeletet allergia miatt és nem engedték be hozzám picit hisztiztem , hogy bejöhessen a kezemet fogni , azóta mindig mondja hisztivel persze elértem ,de amúgy ő kezdi apróságokkal a veszekedést. L (16,5 ) Barátom:21 éves.
2013. júl. 26. 22:41
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:

Te 16 évesen éretlen vagy még ez természetes.


De ő 21 évesen ugyanezen a szinten van mint te, na ez már nem jó. És úgy néz ennek lehet h talán annyi..

2013. júl. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy hozzá, és ne haragudj... de nagyon naiv vagy, ha azt gondoltad tényleg szeretett. Ez nem lehetett hű de nagy szerelem, ábrándulj ki belőle Te is és keress magadnak valakit a saját korosztályodból.

Amit akart, azt gondolom megkapta, ha mégsem, akkor meg nem akart tovább várni.

2013. júl. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezért nem kell 21 évessel kezdeni 16 évesen.


Az a 21 éves, aki kikezd egy 16 évessel, az picit éretlen, és lúzer is, ezért gyerekes módon kezeli a helyzeteket: például így, mint most. Vagy ahogy írtad, általában.

2013. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gyerek vagy még.


Igen, úgy néz ki, ő lezárta.

2013. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit higyjek. Miért nem ír választ?
2013. júl. 26. 22:48
 6/11 Didiiayer ***** válasza:
Úgy látszik ennek a kapcsolatnak már vége...
2013. júl. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Soha nem követelt szexet és nem is történt meg azt mondta vár rám amíg kell és tudom ,hogy szeretett én is nagyon szeretem őt. Nem használt ki ezt tudom. Nem értem miért vette le szó nélkül és miért nem beszéli meg velem ezt... Egyébként csak 4 év és 3 hónap van közöttünk ez nem sok egy kapcsolatban..
2013. júl. 26. 22:56
 8/11 anonim ***** válasza:
Még mindig nagyon naiv és hiszékeny vagy, majd idővel rádöbbensz a dolgokra... ha már nem elszel ennyire szerelmes.
2013. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ennek vége, amit Te apróbb vitáknak vélsz, lehet az agyára ment már, szóval vársz v. kapsz választ v. nem, de ennek ennyi
2013. júl. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A facebook egyedülálló/kapcsolatban kiírások sztem totál nagy baromságok. Ennek ne keríts nagy figyelmet.

Én nem foglalkoztam sose ilyen apró marhaságokkal. Mikor volt nőm akkor is egyedülálló volt kiírva de már az sincs mert levettem az egészet. Kb ennyi erővel vonalkód is kerülhetne mindenkire.

2013. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!