Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Felesleges ezen bánkódni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges ezen bánkódni igaz? Nem volt szerelmes és szakított. Ne is reménykedjek? Lányok? 22/F

Figyelt kérdés
összejöttem egy csajjal, nagyon jól elvoltunk nagyon egy volt az érdeklődési körünk, nagyon sok mindent megéltünk együtt noha csak 4 hónapig voltunk együtt. Az első 3 hónap zökkenőmentes volt, minden jó volt a szex is szóval minden klappolt. Aztán a 4. hónapban jöttek a gondok, vizsgaidőszak zh-k miatt alig találkoztunk,abba maradtak a nagy beszélgetések, kevesebb szex stb. Kihűlt bennem a szikra (nem voltam szerelmes) ugy voltam vele h szakítani fogok. De nem így lett azon gondolkoztam h hátha meglehet még ezt oldani mert nagyon szerettem vele lenni. Végül ő szakított velem mert azt mondta h nem szerelmes, rosszul esett nagyon meg talán a becsületemnek is h ő mondta ki. El is küldtem azt mondtam neki nem érdekelsz (győzködnöm kellett volna lehet v küzdeni még érte h hátha joo lesz). Teltek a napok és nagyon hiányzik sokat gondolok rá. A szakítás sem lett megbeszélve normálisan 5perc volt az egész.. Ilyenkor szerintetek van még esélye h összejöjjünk? Vagy felesleges ezen bánkódni? Lehet nem ő volt az igazi és csak a megszokás miatt hiányzik.

2016. jan. 1. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Te sem szeretted, ő sem szeretett, miért is kellene visszacsinálni? Lépj tovább, légy szerelmes!
2016. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor már nincs esély, sosem fog megbízni benned, és te se benned hogy számíthattok egymásra zh időszakban is. Ráadásul az életben jóval nagyobb kihívások várhatók mint a zh-k.


Ettől függetlenül érdemes lenne megvizsgálnod hogy amit a szerelemről gondosz annak van-e köze a valósághoz. Ami az első pár hónapban van az nem szerelem. az csak az agy biológiai trükkje a fajfenntartás érdekében.

2016. jan. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
És akkor azt mondják, hogy a lányokat nem lehet megérteni! :D Jó vicc. Nem voltál bele szerelmes, szakítani akartál, erre ő szakított és te megsértődsz? Anyám... Hol itt a logika? Lányként én bizots nem lennék olyannal aki 1, nem szerelmes belém 2, szakítani akart velem 3, akibe én sem vagyok szerelmes 4, és aki ezek után megsértődik éselküld. Ez kb az összes indok amiért valakivel nem érdemes együtt lenni.
2016. jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!