Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondja nem akar szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja nem akar szerelmes lenni mert annak mindig rossz a vege. De egyutt vagyunk, es teljes egyetertesben. Remenykedjek hogy az lesz elobb utobb vagy mar esetleg az, csak nem akarja mutatni?

Figyelt kérdés

Nem ertem a sajat helyzetemet. Mindketten voltunk tobbeves kapcsolatban, ahol szerelmesek voltunk az akkori parunkba. Ezek azota veget ertek, megismerkedtunk, osszejottunk.


De egyik alkalommal azt mondta nem akar ismet szerelmes lenni. Akkor azon gondolkodtam, van-e igy ertelme a kapcsolatnak? Mert minden jo, jo egyutt lenni, csaladjanak is bemutatott, sot en voltam az elso akit bemutatott nekik. a szex is szuper, sok idot toltunk egyutt.


Velemenyek?


2013. dec. 23. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hülye, vagy kihasznál, vagy csak kéreti magát.
2013. dec. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Többesélyes a dolog,mert lehet,hogy valóban így gondolja,és időre van szüksége az érzelmekhez,vagy pedig csak hülyít.Gondold át,mióta vagytok együtt,és ezidő alatt hogy viselkedett veled szemben.
2013. dec. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a tettek a fontosak, de az is jelent valamit, hogy kimondani nem hajlandó.
2013. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Par hete jarunk, es viselkedesileg teljesen olyan mint a szerelmesparoknal szokas.
2013. dec. 23. 21:00
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Nem szerelmes és nem is lesz az.

De kíméletesebb azt mondani, hogy "nem akar" meg "fél" szerelembe esni, mint azt, hogy "nem vagyok beléd szerelmes".

Csak kihazsnál szerintem, elüti veled az időt, és vár valakire, akibe szerelmes lesz. :(

2014. jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!