Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mire gondoljon az ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoljon az ember?

Figyelt kérdés
A volt barátnőm elkezdett üzeneteket írni. Kb fél éve szakítottunk. Szép szóval, harag nélkül. Az üzenetekben is elkezdte részletesebben leírni, hogy mi történt vele és a családtagjaival. Az ünnepek is alatt azt is írta, hogy az anyja is kellemes ünnepeket kíván nekem. Egy másik üzenetben egy képpel kívánt kellemes ünnepeket. Szilveszterkor is éjfél után több üzenetet is küldött. Meg kicsit próbált viccelődni is.
2016. jan. 4. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy párkapcsolatot akar ismét, de hiányzik neki a közeli kapcsolat...

meddig voltatok együtt?


ha mindkettőtöknek belefér akkor elég közeli barátok lehettek, mert sokat tudtok egymásról és gondolom megbíztok egymásban


22F

2016. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Be careful. A legtöbb csajszi e téren erősen psycho. Képes puszta szórakozásból reményeket kelteni nálad, csak hogy röhöghessen egy jót.
2016. jan. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg barátkozni akar, utána pedig nem kizárt, hogy bepróbálkozik újra.

Velem is volt ilyen, csak fiúval, de mivel mi haragban váltunk el, nem írtam neki vissza. Elkezdte részletezni, hogy mi történt vele, meg minden, én pedig gondoltam magamban, ki nem szarja le... A többi üzenetét el sem olvastam.

2016. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!