Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan folytathatnám, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytathatnám, hogy a jó irányba folytatódjon a dolog? Mire gondoljon az ember?

Figyelt kérdés
Reggel találkoztunk egy csajszival harmadszorra. A második randi csókkal végződött. Ma reggel általános dolgokról beszélgettünk. Abban maradtunk, hogy hétvége felé ugyan így reggel tudunk talizni. De ez még nem biztos. Most az arcomra kaptam puszit. Plusz egyet a számra. Utána vissza akartam ôt húzni, hogy megcsókoljam. Ô mondta, hogy most siet. Kicsit erôltettem a csókot. Viszont több képet is csináltunk. Mondta, hogy szeret fényképeket készíteni. Eddig azt mondt, hogy jól érezte magát a talikon és szimpatikus vgayok neki.
2015. szept. 21. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akar könnyen kaphatónak tűnni. Legyél türelmes, de határozott is egyben.
2015. szept. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!