Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi a legbiztosabb módszer,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sick Fish kérdése:

Mi a legbiztosabb módszer, hogy túl lépjek a szakításon?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja, hogy szakítottunk, de nagyon nehezen telnek a napok, sokat gondolok Rá, nagyon szerettem a lányt, reggel Rá gondolok elsôként és Rá gondolok lefekvés elôtt utoljára. :(

Tudom, idô kell, hogy túl legyek rajta, csak az érdekelne, hogy legalább napközben ne forogjon körülötte minden gondolatom.

Ki mit tesz azért, hogy ilyen helyzetben jobban teljenek a napok?


Válaszokat elôre is köszönöm.



2016. jan. 12. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Tedd magad hasznossá, dolgozzál!
2016. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hidd el voltam én is így, úgyhogy saját tapasztalatból beszélek.


Össze kell jönni valakivel! Nem bosszúból, de hidd el csak egy másik lány tudja elfeledtetni az exedet!


Én életem legnagyobb csalódása után jöttem össze valakivel, akivel már 3 éve együtt vagyok és azóta boldog házasságban élünk.


Hajrá! :)

2016. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Kiherélteted magad.
2016. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Van munkám, gépkocsivezetô vagyok.


3. Nálad bevált?


2. Most mérgemben nem szeretnék senkit a magam közelébe engedni, de titkon vágyom arra, hogy legyen velem valaki, csak ahhoz találni kell egy hülyét, akinek kellek. :D

2016. jan. 13. 07:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mérgemben nem szeretnék senkit a magam közelébe engedni, de titkon vágyom arra, hogy legyen velem valaki, csak ahhoz találni kell egy hülyét, akinek kellek. :D


Méregből ne szeressél magad mellé senkit! aZ senkinek se jó. Vagy tiszta szívből, szerelemmel, vagy sehogy. Ne csak titkon vággyál valakire, nem szeretőt keresel! Érző ember vagy, aki mint bárki más, párkapcsolatra vágyik, szeretetre. Biztos találsz majd valakit, aki úgy szeret, ahogy vagy :) Én is ilyesmiben reménykedem... F.

2016. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!