Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az érzelmek elhalványodása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az érzelmek elhalványodása után van még remény rá, hogy esetleg a jövőben két ember újrakezdi?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Ez csak a két emberen múlik, máson nem!
2016. jan. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van.
2016. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%

Van!

Minek?

2016. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
van. hidd el. a párommal már nagyon a végén jártunk a dolgoknak, de egy kiadós pár órás beszélgetés csodákat tett. azóta boldogabbak vagyunk mint valaha. hidd el csak meg kell beszélni a gondokat...nem eldobni. a kezdés lehet h nehézkes lesz, de a végére annyira másként fogjátok látni a helyzetet, h eszedbe se fog jutni a szakítás. :)
2016. jan. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez mind a két féltől függ. Nem lehet tudni. 50-50%. Ha ugyonúgy vagy esetleg jobban tudnak egymás iránt érezni, akkor lehetséges.
2016. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tundere válasza:
Az én esetemben újrakezdés volt egy pár alkalommal, de nem vált be soha.
2016. jan. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van
2016. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Adam9612 válasza:
Amelyik szemben egyszer már láttad a csillogást, abban egyszer úgyis újra látod, csak idő kell..:)
2016. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérsés értelmetlen. Helyzet és egyén függő. Egy embernek nem lehet kifejezetten sok tapasztalata azzal, hogy egy komoly kapcsolat vége után milyen eséllyel folytatódik az ismét, egyszerűen azért, mert egy embernek nincs sok komoly kapcsolata életében. Én eddig a 2.-nál járok. Az elsőt a házasság ellenére nem tudtuk folytatni. Vagyis ez alapján most azt kellene mondanom, hogy nincs esély újrakezdeni. Pedig lehet, hogy még lesz részem az újrakezdésben, pl. ha a jelenlegi párommal szakítunk, aztán újrakezdjük. Nem szeretném, nem akarok én már semmilyen más kapcsolatot, de hát f. sz se tudja hogy alakul. Viszont a legtöbb esetben szerintem a továbblépés a jobb megoldás. Én nagyon örülök annak, hogy annó a volt feleségem elhagyott. Most boldogabb vagyok mint akkor, és utólag már tudom, hogy én nem lettem volna képes elhagyni őt. De minden kapcsolat más.
2016. jan. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!