Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Normális, ha szakítás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha szakítás után úgy érzem, hogy nála jobbat sosem találhatok?

Figyelt kérdés
2016. jan. 17. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez még 1-2 napig, pár hétig max. így mara, aztán elmúlik.
2016. jan. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, aztán rájössz, hogy ez egy baromság.
2016. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 RRR ***** válasza:

az

de majd ,ha megint szerelmes leszel elmúlik és csak egy kedves és szép emlék lesz

2016. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Normális, de valamiért csak vége lett, tehát mégsem volt tökéletes. Lehet még azon javítani :D

Nekem akkor volt ilyen, mikor a párom hazaköltözött Kaliforniába, tehát igazából csak a távolság miatt szakítottunk. Na, mondom ilyen ember még egy nem lesz :D Azóta tényleg nem is volt jobb, de úgyis lesz. Mindenkinél van jobb, csak tudni kell, mit keresel.

2016. jan. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet akár igazad is. Majd kiderül.
2016. jan. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, aztán majd később rácsodálkozol, hogy mi az istent imádtál benne annyira. Ez általában így megy. Addig csak ki kell bírni.
2016. jan. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok. Több mint egy éve hagytak el és még mindig szenvedek miatta. Szeretnék már máshogy érezni, valahogy továbblépni, de nem sikerül. Volt hogy azt hittem, túl vagyok már rajta. Aztán később visszatértek az érzéseim. Nem tudom mi az ami segíthetne rajtam
2016. jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

azért azt az 1-2 napot és pár hetet baromságnak mondanám.

nem egy olyan ember ismerek akiknek több éves kapcsolat után évekig is eltartott még megtalálták a párjukban azt ami miatt újra szerelmesek lettek.

aki 1-2 nap alatt túl teszi magát egy ilyenen, az soha nem szerette igazán a párját azon kívül hogy szerelmes meg még soha nem volt senkibe.

2016. jan. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!