Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak, ha az idő nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az idő nem segít továbblépni?

Figyelt kérdés

Ez nem tinis picsogás lesz, felnőtt férfi vagyok. A tavalyi évben volt szerencsém megtapasztalni azt a szerelmet, amiről azt hittem, hogy a valóságban nem létezik. Életem legerősebb élménye volt, úgy éreztem, most élek először igazán. De vége lett, és hiába szakadt meg teljesen a kapcsolat, hiába voltam azóta más nőkkel, nem tudom túltenni magam rajta. Úgy érzem, soha senki és semmi nem lesz már érdekes.

Átéltetek már ilyet? Mikor, mitől múlik el?


2016. jan. 18. 02:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerezd vissza ha meg abszolút esélytelen akkor passz találj mást ,és ne gondolj rá ,amit így könnyű mondani ,de nem tudsz mit csinálni.
2016. jan. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 év még szinte semmi. Van, akinek évek kellenek. Találj mást és felejtsd el a nőt.

Nálam például volt 3-4 év, aztán rájöttem, hogy teljesen felesleges rágódnom az egészen.

2016. jan. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ugyanez volt nálam kb. 2 éve, full szerelem, aztán más sem jött össze, mert ő járt a fejemben mindig, a lány meg ezt észrevette. Tudod, az idő semmit nem old meg, te oldod meg, amihez idő kell, ki kell alakítani egy másik életet, nem egyszerű. Nekem sikerült, de megszenvedtem én is a dolgot. Totál nem fogod elfelejteni sosem, csak már nem fog akadályozni. Most van egy komoly kapcsolatom megint, viszont azóta máshogy viselkedek.
2016. jan. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pusztán az idő múlása nem segít....el kell fogadnod, hogy vége lett,lezárod és boldogan veszed tudomásul, hogy átélhetted azokat a perceket ami keveseknek adatik meg.

Amikor az első párommal szétváltunk nem tudtam magammal mit kezdeni, próbáltam randizni más lányokkal de semmi értelme nem volt, mert mindenkit hozzá hasonlítottam és nagyon magasra rakta a lécet. Kiábrándító volt másokkal próbálkozni és még mélyebbre kerültem. Utána jó 1 évig nem volt kapcsolatom....keresgéltem, de nem erőltettem a dolgot. Aztán rám talált a szerencse, amikor egymásra mosolyogtunk már tudtam, hogy Ő lesz aki kivezet ebből a gödörből és így is lett.

Ha nem találsz magadnak olyan társat aki megüti azt a szintet mint amit az Exed képviselt, akkor sokáig fogsz szenvedni.....és nincs sok értelme lejjebb tenni a mércét,mert akkor meg később fogod úgy érzeni magad mintha csapdába kerültél volna.

37F

2016. jan. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

#4: Mintha én lettem volna, hasonló a történet, nekem is kb. 1 évig semmi nem sikerült, aztán egy valaki volt, de abban igaza volt, hogy mindig az exemen járt a fejem és mindenkit hozzá hasonlítottam. Ez természetes ilyenkor, de addig amíg nem vagy túl rajta, addig nem szabad új kapcsolatot kezdeni, én éreztem ezt már az elején, de hát én is a férfiasságom után mentem.......

Aztán megint kicsi szünet volt és rájöttem, hogy ez nem jó, aztán kezdtem egy kicsit máshogy gondolkodni, próbáltam más lenni, mint előtte, mégis csak vannak nekem is hibáim, ezeken felül kell kerekedni, és csak azután fogod úgy érezni, hogy meg van oldva és ezután már mehet az új kapcsolat. Nálam ez automatikusan jött is, nem is erőltettem, pedig előtte sokat próbálkoztam eredménytelenül.

2016. jan. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező: van olyan dolog ebből a régi párkapcsolatból,amire úgy gondolod nem kaptál választ? Pl nem tudtad meg miért tette azt,amit tett(esetleg megcsalt?),nem volt őszinte? Ha ilyenek eszedbe jutnak akkor az is hátráltathat téged a továbblépésbe. Vagy,ha nem volt teljes lezárás,kimondva, hogy vége?


Megoldás: az idő,új élethelyzetek,új tapasztalatok,sok tennivaló segíthet,önfejlesztés,hobbi..

2016. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!