Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek megéri ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Englishman kérdése:

Szerintetek megéri ezért szakítani?

Figyelt kérdés
Alapjáraton is elég sokat veszekedtünk, tehát ez is egy plusz indok volt a szakításra de én úgy érzem, hogy kicsit még "élnék" mielőtt lekötelezném magam. Viszont tudom, hogy mellette mindig biztonságban lennék mert nem fog becsapni, megcsalni stb. Szóval eléggé össze vagyok zavarodva, hogy változtassak magamon és verjem ki a fejemből, hogy még élni akarok vagy hallgassak a szívemre?
2016. febr. 6. 23:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy mind a ketten 21 évesek vagyunk de ő már most hosszútávra tervez.
2016. febr. 6. 23:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem engedjétek el egymást,ki-ki a maga útjára...felesleges bármibe is belekényszerítened magad,annak soha nincs jó vége.
2016. febr. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igazából rohadtul nem értelek. Ha te nem akarsz hosszútávra tervezni, minek jöttél vele össze? A párkapcsolat rendeltetése az, hogy a benne lévő felek elköteleződjenek egymás mellett. Aki szabadon akar kefélgetni, tegye azt, és ne bagatellizálja el az együttlét jelentőségét.
2016. febr. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!