Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi tegyek? Megéri-e szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek? Megéri-e szakítani a barátommal (pár hónap) egy olyan srácért, aki nem egy tipikus jó fiú?!

Figyelt kérdés
A barátommal jól megvagyunk/voltunk csak közre játszik ez a srác is, viszont ebben a srácban szinte lehetetlen lenne megbízni..Tudom, hogy ésszerű lenne maradni a barátommal, mégis vonz ez a másik srác ..

2012. máj. 13. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

pont így voltam pár hónapja. dobtam a párom, egy rendes, megbízható, kedves jófiút egy olyan srácért akinél már azt se lehet elhinni ha kérdez, tipikus macsó, szívdöglesztő, de már ügyei voltak, verekszik stb.

rohadtul nem érte meg, a vége az lett hogy nem bírtam és elhagytam. aztán most itt ülök pasi nélkül.

ha ezt így bevállalnád, hogy lehet hogy rövid idő múlva egyedül maradsz és még ígyis megérné a röpke szenvedély, akkor vágj bele!

mert az ilyen pasikat nem lehet megváltoztatni és csak szenvedés velük

tapasztalat

2012. máj. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Teljesen egy véleményen vagyok veled, szerintem maradok barátommal, csak mégis csábít, és eléggé bonyolult. De nagyon szépen köszönöm, ilyen válaszra vártam!
2012. máj. 13. 12:33
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Csak te tudod, hogy mennyire fontos neked a jelenlegi barátod. Egyébként, ha már el kell ilyeneken gondolkodni, akkor valószínű feláldozható a jelenlegi barátod a tapasztalatszerzés oltárán.
2012. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a jelenlegi barátod sem lehet egy nagy durranás, szóval a kérdés az, hogy mikor fogsz lelépni mellőle.
2012. máj. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy érzed magad a jelenlegi barátoddal? pár hónap az még nem sok, de ha úgy érzed hogy többé nme találnál olyat mint ő, akkor ne szakíts vele.

Miért gondolod hogy a másikkal jobb lenne a kapcsolatotok, vagy a szex vagy bármi más? Ha nincs szerelem akkor a zsex csak szex, semmi nem "ízesíti" meg;)

2012. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen tipikus rosszfiúk többnyire "semmit nem érnek", már ilyen szempontból... Elhitetik veled, hogy te más vagy és csak fájdalmat okoznak. Ezért nem éri meg otthagyni egy jó kapcsolatot.

Hagy mondjak el valamit... Egy kapcsolatban mindig is lesznek mélypontok, lesz kísértés, lesznek olyan dolgok, amik próbára tesznek titeket. Ilyen dolgok a veszekedések, az, hogy belép valaki a képbe és megpróbálja elcsábítani a párodat, avagy téged. Ha megbuktok a próbán, akkor ennyi volt, viszont ha igazán szereti egymást két fél, akkor kézenfogva, összedolgozva küzdik le az akadályokat.

Én beismerem, hogy igenis vannak olyan pasik az életemben, akik olykor megfognak valamiben. VISZONT a párom olyaannyira fontos nekem hogy soha el nem gondolkodnék komolyabban azon, hogy otthagyjam valakiért, inkább elkezdem kerülni a srácot, teszek a kísértés ellen, mert én így érzem helyesnek.

2012. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ájron ***** válasza:

Hát szerintem maradj a jelenlegi barátoddal. A nők természetüknél fogva azt keresik aki a legrosszabbul tudna bánni velük, de próbálj meg ellenállni.

Úgy is az lenne mint a többi ilyen "Roszfiút akarok" felé lánnyal: Elhagynád a normális barátod, összejönnél a köcsöggel, aztán pár hónap múlva meg az lenne a baj, hogy lábtörlőnek használ de a fentebb említett ok miatt még szeretnéd. Aztán jönnének a "minden fiúnak csak a szex kell" féle nyavalygások, a közhelyes idézetek a facebookon, és Voila! Már olyanná is válnál mint a lányok 99%-a.


Röviden: maradj a barátoddal és kíméld meg a világot attól, hogy át alakulsz egy közhelyes nyomi p*csává.

2012. máj. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ÁÁ szerintem maradj , ajól bevált baráttal aki megbecsül :) Nem éri meg kockáztatni..hidd el ez csak egy fellángolás.:)
2012. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!