Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti nem érzitek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek magatokat értéktelennek, ha a szakítás után túl hamar lép túl a párotok és már mással kavar? (kb pár hét után már mást hajt)

Figyelt kérdés

2016. febr. 12. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez ilyen.

Le kell vonni a konzekvenciát, és idővel felépíteni magad, tovább lépni.

2016. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Nem, miért éreznék ilyet?

A szakítással lezárult egy korszak, valaki gyorsabban feldolgozza a szakítást, van, aki nem.


De ha te értéktelennek érzed magad emiatt, arról csak te tehetsz, az exednek ehhez már semmi köze!

2016. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kotyo12 ***** válasza:

A szakítás feldolgozása nem könnyű dolog, de tovább kell lépni. A másik fél miatt ne érezd magad gyengének. Szed össze magad, kicsit változtass magadon és hidd el újra visszatér az önbizalmad és ragyogni fogsz a környezeted számára.

UI: Életem legdurvább szakításán vagyok túl kb . 2 hónapja, de azóta gyökeresen megváltoztattam az életem.

2016. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3 év együttélés után az exem 3 nappal később már mással volt.. Nem éreztem magam értéktelennek, mert én is 1 héttel később jöttem össze a párommal.


A különbség az volt, hogy az ex kapcsolata kb 4 hónapig tartott, az enyém pedig már 5 éve.


Elmúltak az érzelmek, békésen elváltunk. Mire vártunk volna? És nem, egyikünk sem kúrt félre a végén, és egyik új pár sem volt ok a szakításra. Nélkülük is ugyanúgy véget vetettünk volna a rossz kapcsolatnak.

2016. febr. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hosszabb kapcsolatnál 2 oka lehet, ha ennyire hamar túllép valaki. Az egyik, hogy így próbál felejteni, tehát másokat 'pótléknak' használ, a másik pedig, hogy ő már jóval a szakítás előtt nem volt benne teljesen érzelmileg a kapcsolatban. Így meg persze, ha már eleve elmúltak az érzések, nem nehéz kiheverni a szakítást. De hangsúlyozom, ez csak hosszabb kapcsolatokra érvényes. Rövidebb kapcsolatnál viszont nincs is min csodálkozni, tudod az élet megy tovább... ki tudja, eleve mennyire vette komolyan az egészet. Akárhogy is, nem szabad emiatt elkeseredni. Csak magaddal foglalkozz, ne az exeden rágódj, annak semmi értelme.
2016. febr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az előző hosszabb kapcsolatomnál az utolsó évben már kb. csak lakótársak voltunk, annak is rosszak. Én se éreztem semmit, miért vártam volna el, hogy ő érezzen? Nekem is hamar lett más, neki is. Nem mondom, hogy nem simogatta volna az egóm, ha még lohol utánam és próbál visszaszerezni, de ha reálisan nézem a dolgot, miért tette volna?
2016. febr. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eléggé. bár lassan kezdek helyre rázódni. Szakításunk után 2 hónappal (október), már egy másikkal szilveszterezett. Nekem még napi szinten eszembe jut, jönnek az emlékek.. :/ F
2016. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!