Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hassak az érzéseire,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hassak az érzéseire, hogy újra visszajöjjön?

Figyelt kérdés

Nagyon jó kapcsolat volt a mienké, de az utóbbi időben teendők és dolgok miatt befásult a kapcsolatunk is a nem találkozás és közös programok hiányában. Én csak nyűg tudtam lenni számára egy nehezebb időszakban. Én sok voltam ő kevés talán így tudnám megfogalmazni. Próbáltam vele megbeszélni a dolgot hogy találkozzunk, de hogy nem meg hogy ő úgy érzi hogy nem tudja viszonozni a dolgokat amiket én tettem érte és így hosszú távon nem éri meg. Tényleg rossz volt mert én vele akartam lenni neki meg más dolga volt fontosabb..

nemsokára elvileg találkozunk, hogy most kényszerből vagy ő szeretne e az nem derült ki.

Szeretném ezen a találkozón ráébreszteni, hogy kit és mit veszít, nem egy papucsot, de eszébe juttatni a közös dolgokat, vonzó, tiszteletre méltó személy lenni újra a szemében. Erre csak egy lehetőségem lesz. Egyikünk sem rontott el semmit katasztrofálisan a helyzet sokat tett a dolgokhoz. Kéne valami, hogy megint azt lássa mint az elején, szerelmessé tenni stb.. legalább még egy találkozást kiakarok hozni a dolgokból, hogy ne legyen minden elásva. Nem tudom hogy túl lépett e, pár hete történt a dolog. Ha igazak az indokai akkor szerintem megéri és bőven visszahozható ez a dolog.


Nem lebeszélést szeretnék, hiszen ez az egyetlen egy esélyem lesz bármire is és a legjobbat akarom kihozni számomra ebből. Ennyit megér. Mi a legjobb viselkedés forma, ilyen helyzetben ami a legtöbbet válthatja ki belőle pozitív irányba?



2016. febr. 10. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyi nő van, mint égen a csillag. Keress olyat, akinek bejössz. Mert itt nem sok keresnivalód van. Lehet még húzni, halasztani ideig-óráig, de már most látszik, hogy ez a csaj nem rád várt, nem te kellesz neki. El kell ezt fogadni, hisz minden ember más, és minden emberre másmilyen hatással vagyunk.
2016. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!