Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lehetséges, hogy nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy nem lehet túljutni egy fájdalmas szakításon?

Figyelt kérdés
Több, mint egy hónapja szakított velem a barátom. Bonyolult kapcsolat volt, nem úgy működött, ahogy szerettük volna. Az a fajta vagyok, aki kitartott a másik mellett, ha szerelmes volt. Mikor szakítottunk, sejtettem hogy, nehéz lesz, de azt gondoltam napról-napra könnyebb lesz és lassacskán elfogadom, hogy vége. De ez csak egyre rosszabb. Nincs egyetlen pasi sem, aki igazán felkeltené az érdeklődésem. Nincs is kedvem senkihez, csak undorhoz hasonló érzést vált ki belőlem ha belegondolok hogy mással találkozzak, vagy beszélgessek. Máskor ment, és megkönnyítette a lelkem. De ebbe bele tudnék halni. Üres vagyok. Fog ez jobbra fordulni, vagy csak rosszabb lesz? Van valaki, aki hasonló helyzetben volt, vagy van?

2016. febr. 13. 23:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van másik kapcsolatom, de ugy erzem nem tudok benne kiteljesedni, mert minden nap eszembe jut es teljesen roncs vagyok, nem tudom mi kell meg ahhoz, hogy tovabb lepjek. Ha szeretned kibeszelni/megosztani valakivel nagyon szivesen beszelgetek privatban:)
2016. febr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez a körülményektől függ de írd meg nyugodtan meghallgatlak,segítek most szívesen
2016. febr. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tul lehet jutni rajta, csak probald meg elfoglalni magad, keress hobbit magadnak, sportolj, lenyeg hogy emberek kozott legyel. Idovel ez meg kell hogy oldja, amugy enis hasonlo helyzetbe vagyok, en ezekben latom a megoldast. 23F
2016. febr. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak rajtad áll. Ergo nincs.
2016. febr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kérdező: én is ugyan ebben a helyzetben vagyok és nem tudom h mit tudnék már csinálni ezzel a helyzettel, de már néha azt érzem h megbolondúltam ettől a helyzettől.
2016. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, mert akkor már kihalt volna az emberiség. Ez most rossz neked, és csak az idő gyógyítja. Gondolj bele, hány tízmilliárd emberrel történt már meg ugyanez... Majd egyszer elmúlik.
2016. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!