Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nönapra írtok, irnatok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nönapra írtok, irnatok az exeteknek, ha szepen valtatok el?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem.
2016. febr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Írnék ha férfi lennék.
2016. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem jó ötlet, azt hiheti, hogy nyomulsz.
2016. febr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát ha amúgy beszéltek, akkor egy "Boldog nőnapot! :D" facebook üzenet simán belefér. Sms szerintem túlzás a mai viszonyokat tekintve.

Nekem az exem írt olyat, hogy boldog valentinnapot, amit nem tudtam értelmezni, mert mindkettőnknek egy év+ kapcsolata van és ő dobott ki. De úgy vettem, hogy nem úgy értette, és csak minden ismerősének írt akivel szokott beszélni. Máshogy nem tudtam értelmezni. Mondjuk mi még beszélünk mert egy helyen dolgozunk. Szóval ez más helyzet.


De ha egyáltlaán nem beszéltek, akkor felesleges ráírni. Kivéve ha beszélgetést akarsz vele kezdeményezni, akkor lehet akár ezzel kezdeni. De csak egy szia boldog nőnapot! köszi!-ért ne... az gáz.

2016. febr. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem.
2016. febr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
szánalmas... nem!
2016. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Siman. Foleg ha beszeloviszonyban maradtatok. De a format azert megiscsak erdemes jol megvalasztani. Pl egy sms sokkal bizalmasabb, mint fbon az uzenofalara irni v egy koremail amibol latja h nem o az egyetlen. Szerintem

Az elozoekre reagalva, szerintem sose szanalmas ha valakire gondolunk! Es ket kedves szoba(boldog nonapot!) senki nem hal bele! Miert ne lehetne a masiknak egy mp oromet okozni?!

2016. febr. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Az a halyzet, hogy sajnos nem tartjuk a kapcsolatot :( szerintem minden hozzászólónak igaza van, annak is aki ellenzi, meg annak is aki nem :) ha tartanánk a kapcsolatot akkor esetleg lenne értelme írni... Van olyan ismerősöm, aki szinte az összes exével tartja a kapcsolatot, hisz egy időben az élete része volt.
2016. febr. 23. 18:44
 9/9 anonim válasza:

9/8.

Akár szépen váltatok el, akár nem,ha a kapcsolatnak vége, semmi értelme az üdvözlő soroknak.Vagy még mindig érzel iránta valamit?

2016. febr. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!