Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után elmondanátok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után elmondanátok az exeteknek, hogy apa lesz, ha ő már az esküvőjét tervezgeti az új barátnőjével?

Figyelt kérdés

Terveztünk babát, de nem jött össze, ezért is vált feszültebbé a viszony. Velem minden rendben volt, nála voltak gondok és ez nagyon sértette az önérzetét.


Végül nem épp a legszebb módon szakítottunk és legnagyobb meglepetésemre 2 hónapon belül már eljegyezte a barátnőjét és 1 hónappal későbbre ki is tűzték az esküvőt.


Nem rég derült ki, hogy babát várok és most nem tudom eldönteni, hogy szóljak-e neki vagy sem. Újból kezdeni nem akarom, de ugyanakkor az apaságtól sem akarom megfosztani és a szüleit, nagyszüleit sem az unokától, dédunokától.


2015. jún. 13. 16:11
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jogában áll tudni hogy apa lesz!
2015. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
Mégiscsak ő az apja, szerintem illendő lenne elmondani.
2015. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Ettől szebb esküvői ajándékot nem is adhatnál, az új párnak:)
2015. jún. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen, joga van tudni.
2015. jún. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
26%
Nem.
2015. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Ha elmondom, valószínűleg ugrik az esküvő, mert ismerem annyira, hogy tudjam, a kicsiért meg akarja próbálni az újrakezdést. Szerintetek az jó lenne, ha csak az esküvő után mondanám el (jövő szombaton lesz)?

Persze, lehet, hogy csak én kombinálom túl, de bizonyos okokból tényleg nem szeretném, ha elmaradna az esküvőjük.

2015. jún. 13. 16:21
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Igen,mond el neki joga van tudni.


A csavar a történetben az lehet,hogy lemondja az esküvőt és visszamegy hozzád,legalábbis lehet elbizonytalanítod.

Nekem a házassága nem tűnik túl megalapozott döntésnek.

Ez még be is jöhet, nem vicc.

2015. jún. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

5+ Nem, és nem is mondtam el neki, csak akkor tudta már meg, amikor én akartam hogy megtudja, mert itt volt az ideje:D


Szerintem mindenét odaadná ami a világon van anyagiak stb, ha visszatekerhetné az időt.


Bezony.

2015. jún. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még az esküvő előtt tudasd vele, azért 2 hónap után eljegyezni valakit... vicc.
2015. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el neki minél előbb, feltétlen!

Az ő döntése volt, hogy szakít veled, hogy lefekszik veled és minden, amit tett, most legyen férfi és vállalja a felelősséget azért, amit tett, nézzen szembe ezzel!!!

Én férfi vagyok egyébként.

2015. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!