Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tudnátok írni, ajánlani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok írni, ajánlani valaki jó párkapcsolati pszichológust, aki elolvassa ha írok neki, meg válaszol is?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a valaszkereso.nlcafe.hu oldalt. Igaz, ott ki kell írnod a kérdésed egy publikus felületre, viszont névtelenül is megteheted, és biztosan kapsz választ. Ráadásul párkapcsolati szakértőktől, pszichológus, párterapeuta, rengeteg szakember van az oldalon, te választhatod ki, hogy ki kapjon értesítést a kérdésedről. Nekem eddig az az oldal bevált.
2016. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokkal okosabb dolog lenne személyesen felkeresni egy szakembert, mivel online, látatlanban elég felelőtlen dolog segítséget nyújtani, a szakmai etika is eléggé ellene van.
2016. febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen,ha komoly a baj,nem árt felkeresni személyesen egy szakembert.
2016. febr. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te miért félsz elmenni egy másik emberhez? Személyesen sokkal többet tud segíteni, mint a világhálón keresztül.
2016. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem bízom egy ,,idegenben", még ha segít akkor sem. nem tudnék megnyílni. Tudom itt is idegenek vannak, de itt több oldalról tudom a véleményeket , hozzászólásokat elemezni. A családom meg nem akarok ezzel traktálni.
2016. febr. 25. 17:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Az ember valamiert visszatart olyan informaciokat, amikre szukseg van (teszi ezt akarva, vagy akaratlanul) es igen: li kell lepni a komfortzonabol, meg kell nyilni 'idegenek' elott. Lehet, hogy elsonek nem megy, de kesobb jobb lesz!

Ha nem pszihologus, akkor massal - csak keresni kell megfelelo illetot hozza.

2016. febr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi értelme, ha nem vagy ott személyesen...
2016. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!