Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tudtok ajánlani jó párkapcsola...

Tudtok ajánlani jó párkapcsolati terápiával foglalkozó pszichológust?

Figyelt kérdés
Esetleg szexuálpszichológust. Budapesten kellene, és nagyon fontos lenne az alacsony ár, ez az utolsó esély talán, hogy megmentsük a házasságunkat. Köszönöm a válaszokat!

2014. nov. 9. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is nagyon kíváncsi leszek, pont ilyen szakembert keresek a neten órák óta, de mind nagyon drága.
2014. nov. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egész Magyarországon nincs normális pszichológia, ugyan is mindenhol az a cél hogy vagy szét gyógyszerezzék a pácienst, vagy pedig minimum 50 alkalmakra írják ki az embert csak azért hogy pénzt húzzanak le az emberről és utána még lehet rosszabb is lesz az ember állapota.


Az egyetlen normális ember, aki ezzel foglalkozik Győrben található viszont nem szakember, de több ember életét és kapcsolatát mentette már meg mint a többi pszichológus együtt véve, illetve minden befolyó pénzt eladományoz. Ha tényleg akkora a kétségbe esés akkor lehet érdemes lenne felkeresni vagy leutazni hozzá, vagy esetleg Skypeon keresztül segítséget kérni tőle, és persze ő nem dolgozik 20ezrekért mint a többi hulladék agyturkász. Ha gondolod akkor megadom a privát telefon számát vagy e-mail címét, engem is ő mentett meg pedig tényleg reménytelen volt a helyzetem.

2014. nov. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Kovács Mária! A pszichológus nem tud gyógyszert felirni, az a pszichiáter. Vélhetően van azért Budapesten is olyan szakember aki jó és még végzettsége is van hozzá, nálam ugyanis ez alapkövetelmény.
2014. nov. 9. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:
A párterápián nem valószínű, hogy gyógyszeresen kezelnek :) az más probléma és más orvos! Engem is érdekelne jó párterapeuta Budapesten, a pénz nem számít, az a lényeg, hogy személyes párterápia legyen, ne általános akármi, és hogy jó szakember legyen. Ha valaki személyes tapasztalat alapján tudna ajánlani valakit, előre is köszönöm. Akár privátban is.
2014. nov. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!