Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért szeretem, hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretem, hiányzik az exem aki sokszor becsapott bántott hazudozott nekem?

Figyelt kérdés
első baràtom. igazi nőcsábász,egy igaz szava nem volt hozzám. Sokszor flegmán,bunkó módon bánt velem. Szeretkezéseink nem volt finom ès érzéki hanem durva és erőszakos. szex hevèben felpofozott
2016. márc. 2. 16:16
 1/3 A kérdező kommentje:
első szerelem számomra 21L
2016. márc. 2. 16:27
 2/3 anonim ***** válasza:
Megszoktad és még mindig érzel iránta. Általában a ,,rossz fiúk" nagyon bejönnek a lányoknak, kihívást jelentenek nekik. Eléggé agresszív lehetett, ahogy leírtad.
2016. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 PearlDiver ***** válasza:

Szerintem nem szereted valójában. A valakihez tartozást szereted, azt, hogy magad mellett tudj egy maszkulin jellegű, erős embert, és mivel még nem töltötte be senki az űrt, amit maga után hagyott, érthető módon mindez hiányzik. Ez az érzelmi része, ami egy nőnéll jellemzően erősebben számít.

De javaslom, hogy a logikus oldalról is fontold ezt meg - kell neked egy olyan társ aki megaláz, kihasznál, lenéz és bántalmaz? Ugye hogy nem? Próbáld meg szétválasztani a vágyaidat az emmlékektől, különben egy hasonló bunkó parasztot fogsz bevonzani legközelebb...

Én szurkolok! :)

26F

2016. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!