Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon rossz ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rossz ember vagyok, hogy idegen nőkkel fekszek le?

Figyelt kérdés

Pár napja elhagyott a barátnőm, ami összetörte a szívemet és egészen idáig egy "jó" ember voltam. Régen amikor szingli voltam, nem jutott soha az eszembe, hogy lefeküdjek egy idegennel, csak vártam az igazira, akivel majd családot alapítok.

MOST: Bárki aki nő, tetszik nekem és én is neki jöhet. Nem akarok kapcsolatot most egy jó ideig, mert ez nagyon fájt és sok erőt elvett tőlem. Csak szexelni szeretnék nőkkel és semmi több (persze ezt nekik is elmondani, nem kihasználni). Aztán majd pár év múlva, ha készen állok egy kapcsolatra, akkor megint egy komolyabb dolgot elkezdeni egy lánnyal...


Valahogy rossz a lelkiismeretfulldalásom egy kicsit, úgy érzem rosszabb ember lettem...


21F


2016. márc. 2. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Ettől nem leszel rossz ember. Legyél korrekt, ismerjék a nők a szándékodat, és akkor semmi probléma azzal, amit csinálsz.
2016. márc. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
44%
Inkább bátor vagy. Én csak egyszer kezdtem egy földönkívüli nővel, egy arachnid-al, a közösülés után majdnem megevett.
2016. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
10%
Nem vagy rossz ember, de nem fogsz sokat dugni a közeljövőben, ha tisztességesen akarsz játszani...
2016. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy frászt! Ez a "jó ember - rossz ember" kifejezés eleve hülyeség. Mindenkinek vannak jó és rossz tulajdonságai.
2016. márc. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Inkább bátor. Legtöbb nemi betegségtől nem véd meg a gumi.
2016. márc. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz ember, neked legalább összejön.
2016. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a gyanum, hogy meg mindig erzel valamit a volt baratnod miatt es hiaba voltal mas novel, meg mindig nem sikerult tul tenned magadat rajta. En csak erre merek gondolni, hogy lelkiismeret furdalasod van.

Mi mast csinaltal azon kivul, hogy kavartal mas nokkel?

Voltal kirandulni, voltal valakivel kicsivel tobb idot is?

2016. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5%
Jól teszed Man. Háld szét őket alaposan! ;)
2016. márc. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
igen, rossz fiú vagy. 1 hét szobafogság! Nincs visszapofázás!
2016. márc. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy het szobafogsag....

... de arrol nincs szo, hogy egyedul kell lenned! :D :D :D

2016. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!