Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy hosszabb különlét után úgy éreztétek, mint ha a párotok egy idegen ember lenne, mintha alig ismernétek?

Figyelt kérdés
Hosszabb különlétre elsősorban azt értem, hogy együtt voltatok, de mondjuk 3 hónapra, vagy hosszabb időre külföldre mentetek tanulni, vagy dolgozni, vagy csak egy másik városba úgy, hogy 3 hónap alatt csak telefonon, skype-on beszéltetek, élőben nem.

2014. júl. 22. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
igen, ugyanis titkolta a viszonyát...:)
2014. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Három hónap alatt más környezetben simán megváltozik az ember. Nekem két lakhelyem van és úgy érzem máshogy szoktam viselkedni attól függően melyik városban vagyok. (Nem nagy eltérő, de észrevehető)


Ha ugy érzed viszonya van/volt mással, akkor lehet volt. A megérzés általában igaz, de egy kis vizsgálodás nélkül nem vádolnék.


Ha megváltozott, akkor nem olyan mint volt (wow de okos vagyok), viszont akkor a régi énje már nincs. Az újat kell megszeretni, és ha erre kicsit filozofikusan tekintünk, egy új kapcsolatot kezdtél el vele. Ami rossz ha a jelenlegi éne nem tetszik, de nagyon jó ha tetszik. (Lehet most nem tetszik, az ember nem szereti a hirtelen változásokat, úgyhogy adj egy kis időt magadnak).

2014. júl. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tobb mint ket eve elunk egyutt...most vagyunk kuloin egymastol azota eloszor. Ket hete ment el, nagyon hianyzik, pedig naponta kb. tizszer beszelunk...hentes, ejjel dolgozik, ma is megvarom a ketto orat, hogy beszelhessek vele 5 percet munka elott...hianyzik nagyon...elkepzelhetetlennek tartom, hogy ez rontson a kapcsolatunkon...ellenkezoleg. Elvegre mar regen is megmondtak....:-) A tavolsag a kis tuzeket kioltja, a nagyokat viszint fellobbantja....:-)
2014. júl. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!