Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a barátod-barátnőd megcsaln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátod-barátnőd megcsalna és ő szakítana mielőtt te megtennéd, hogyan reagálnál? Ideges lennél? Csalódott? Esetleg más?

Figyelt kérdés
2016. márc. 5. 16:51
 1/8 RRR ***** válasza:
78%
szomorú
2016. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha már szakít, akkor sokkal korrektebb azelőtt megtenni, hogy összefekszik mással, ha nem így történik, akkor persze, hogy ideges lennék.

Ellenkező esetben, ha őszintén elmondja, hogy mi a helyzet, akkor csak csalódott lennék és szomorú, de elfogadnám a dolgot, mert azért senkit nem lehet hibáztatni, ha már nem szerelmes.

2016. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Amelyik ennyire retek az menjen nyugodtan. Van jobb dolgom is, mint ezen idegeskedni utána.
2016. márc. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy ő szakít vagy sem?
2016. márc. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Én belerúgnék utána még valahogy, aztán koptatnám le.
2016. márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Nem lennék ideges. Az már akkor lettem volna ha megcsal és megtudom. Egyszerûen becsomagolnék neki megköszönném az együtt töltött idõt és megkérdezném kivel csalt meg.

Megkeresném a csajt az ex szeme láttára lesmárolnám és a fülébe súgnám hogy õ soha nem fog így megcsókolni.

19/L

2016. márc. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Szomorú lennék. És talán dühös is. Először az egész világra, utána a barátomra, utána magamra. Azt alapvetően azért tisztességesnek tartom, hogy ha már megcsalt, akkor felismeri magában a kapcsolat további hiábavalóságát, és inkább szakít, de attól még elszomorítana a dolog és nagyon sokáig sírnék miatta. De ez is elmúlna egyszer. Azért még mindig jobb, mint ha megcsal és nem hogy szakít, de még el se mondja. Ezzel legalább vállalja a tettei következményét. Az is valami.
2016. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Volt már rá precedens, és elég nyugodtan viseltem. 20 évesek voltunk, egyetemi vizsgámra készültem mikor csörrent a telefon és egy számomra ismeretlen lány hang közölte, hogy az akkori párom éppen kefél egy másik sráccal a koleszban.

Rákérdeztem miért hívott fel, amire azt válaszolta, hogy személyesen ismeri a lányt és tele van a hócipője azzal, hogy Ő mindenkit megkaphat és soha nem égeti meg magát. Először azt hittem csak szórakozik, de a hangjából inkább kétségbeesést hallottam mint arroganciát, gondoltam a másik sráchoz lehet valami köze.

Aztán a következő nap a vizsga után találkoztunk és az arca már nagyon beszédes volt. Elkezdte a süketelést, amit valószínűleg már előre megírhatott, türelmesen végighallgattam, majd a végén megkérdezte, hogy mi a véleményem. Azt válaszoltam,hogy az attól függ mit válaszol. Rákérdeztem, hogy tegnap este mit csinált miután telefonon beszéltünk és gond nélkül a képembe hazudott. Elmosolyodtam és távozva annyit mondtam, hogy a "xy" fiú a koleszból üdvözöl.

38F

2016. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!