Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Más megtenné az első lépésket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más megtenné az első lépésket a változtatásáho vagy szakítana?

Figyelt kérdés
Tehát,ha azt kérné a párod,h változz te előszőr, mert ő nem tud, csak,ha beáll nálad a változás, ennek hatására, megtennéd? (most konkrétan mondjuk olyan dologról van szó, ami az én hasznomra is válna, mert elég forrófejű, hirtelen haragú vagyok és, bárhol kikelek magamból.. párom pedig ezt nem bírja, mert ő ez a nyugodt.. beszéljük meg típus, nekem meg az hiányzik,h kimutassa,h szeret..de azt mondta, hogy mivel hamar leszek ideges, így nem tud szeretni..)

2015. jún. 3. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szimplán az érzelmektől függ. Ha baromi szerelmes vagyok, akkor akármit megpróbálok és akár komplett hülyét csinálok magamból. Ha annyira nem vagyok szerelmes, akkor meg használom az eszem és ott hagyom, aki már az elején kritizál, mert annak hiába változom, mindig fog találni bennem hibát...
2015. jún. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt, ez mindig is téma volt,h én ez, párom az..Csak már unja a dolgot.. :(
2015. jún. 3. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy teszed fel a kérdést, hogy "azt kérné a párod,h változz te először, mert ő nem tud", ez sokaknál bicskanyitogatóan hangzik, így fogalmazva később leoltják majd a párod. Pedig amit utána írsz, hogy fél másodperc alatt a plafonon tudsz lenni és veszekedős vagy, ezen tényleg neked kell elsőnek változtatnod.


Mert rendben, ne legyen annyira nyugodt, ne mindenhez ennyire higgadtan álljon hozzá, legyen temperamentumosabb. De ha te hirtelen haragú vagy és egyből feszült légkört teremtesz, onnan érthető ha elmegy a kedve vagy idő után belefárad akár megpróbálni is szót érteni veled.


Amúgy meg, attól, hogy valaki higgadtabb, még lehet határozott, a nyugalom önmagában még nem jelent töketlenséget.

2015. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 22:37-es..

Valamit félreértetél. Olvasd el a kérdést szerintem mégegyszer.. Meg én azt hol írtam,h töketlen? Az igaz,h jobban megmondhatná magáét,mert kicsit határozatlan, de hellyel közzel megmondja a tutit..

2015. jún. 3. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!