Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » El lehet felejteni az exet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni az exet, ha mindennap látod?

Figyelt kérdés
Túl tudtad magadat tenni azon, hogy valamikor együtt voltatok, miközben gyakran vagy mindennap látod? Ha igen, mennyi idő volt? Férfiak és nők válasza egyaránt érdekel :)
2016. márc. 10. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyílván nem, olyankor környezetet kell váltani szerintem
2016. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó, környezet változás oké, de ha pl egy munkahelyen vagy vele? :/ Így elég nehéz, sok idő kell hozzá, szerintem. F
2016. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát... én kiábrándultam belőle eléggé, szóval nem tartott sokáig... kb 2. hónap vége felé vagy 3. hónapra rájöttem, hogy mekkora idióta voltam, hogy a szakítás után még reménykedtem eleinte. Kb fél évre rá találkoztam a párommal. Nemsokára lesz a 4. évfordulónk. :) (egy középiskolába jártunk, ugyan azon a buszon utaztunk minden nap az exxel)
2016. márc. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!