Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Félek, rámegy az egészségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, rámegy az egészségem, annyira nem bírok továbblépni. Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Az rendben van, hogy próbálom magam lefoglalni, meg ismerkedek más lányokkal, de fél év után még mindig nagyon hiányzik. Már kínosnak érzem magam előtt is, hogy a barátaimnak panaszkodjak, és ugyanazt hajtogassam körbe-körbe. Volt/van valaki hasonló helyzetben? Írjatok privátot akár. 23/F

2016. márc. 17. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna a tenyereden hordoznod, amikor még volt rá esélyed hogy megtartsd.
2016. márc. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, az egész egy halva született kapcsolat volt úgymond. Sajnos rá kellett jönnünk, hogy a kölcsönös vonzalom nem elég ahhoz, hogy egy kapcsolat működni tudjon, ezért majdnem egy év kínlódás után mindketten beláttuk, hogy jobb, ha nem keressük egymást. És nem az volt a gond, hogy akkor hanyagoltam volna őt, vagy ilyesmi. Tényleg szerettük egymást. Csak nem illettünk össze személyiségileg, de talán épp ez fogott meg benne. Ezért nem is visszaszerezni szeretném, hanem továbblépni, de nagyon nem megy. Nem értem, hogy hiányozhat valaki ennyire.
2016. márc. 17. 10:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, a hétköznapi dolgok teljesen keresztbe tudnak tenni az egésznek.
2016. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, meg vagyok is még valamennyire. Ha úgy érzed, hogy nem szeretnél barátoknak panaszkodni, akkor írd le magadnak a gondolataidat, nyisd meg a word-ot és gépelj, nekem sokat segített, mert én sem akartam másoknak beszélni. Meg igyekezz emberek között lenni, minél többet, nekem ez is jó módszer volt, mert ezután jól esett úgymond egyedül lenni, és nem csak ültem szomorúan egyedül otthon, hogy mennyire hiányzik.

21/L

2016. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, nem fog rámenni az egészséged. Amit érzel, teljesen normális dolog, még ha ezt most nehezen is hiszed el nekem. Valamelyest még örülhetsz is ennek az állapotnak, mert azt jelzi, hogy nem felszínes, hanem mélyérzésű emberke vagy. Néhányszor meggyötör még az élet, de hidd el, csaj így érdemes élni. Szárnyalni csak az tud, aki a poklot is megjárta.
2016. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyanez a helyzet, annyi különbséggel, hogy mi 5 évig voltunk együtt, és ennek második felében kezdődött már ez a húzás-nyúzás, illetve most még elég friss, egy hete lett végleg vége.

(Remélem ez sem végleges..)

Ja, és én vagyok a lány.

2016. márc. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A legjobb fiú baratom ugyanez, hotra ki volt, kinlodtak meg utána egymással de rengeteg!!!! Panaszkodas a reszerol a családja meg az en részemről pedig a folyamatos felvilágosítás hogy mekkora egy szar alak volt az a lany.( o tenyleg az volt.) mostanra rajott hal Istennek es nem sajnál semmit se...

19 o 21

2016. ápr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!