Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok, miután szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miután szakítottatok a barátotokkal, utána még mennyi ideig és milyen módokon keresett titeket?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 2. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keresett, letiltott facebook-ról. :D
2016. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel van egy lányunk, így elég gyakran keres mindenféle módon. Asszem én is érdeklem, bár igaz, mindketten szinglik vagyuk még azóta.
2016. ápr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! szakítást követő egy hónap alatt kb. 9-10 üzenet a részéről milyennek számít szerintetek?
2016. ápr. 2. 13:10
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Letiltottam kb minden közösségi oldalról, viszont whatsappon megtalált, pedig sose beszéltünk whatsappon. Miután onnan is letiltottam, akkor az instagramon kezdett írogatni, hihetetlen leleményes volt :D Aztán Mivel egy városban lakunk, és nem sok szórakozóhely van, kb minden héten találkozunk buliban, de kellett vagy összesen két hónap, mire végleg leakadt rólam. Instagramon azért néha még mindig belájkol pár képet, bár már nem követ :D :D Mondjuk nem csodálom, szerintem élete egyik legnagyobb vesztesége vagyok :D
2016. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi! nálam is úgy van, hogy letiltottam face-ről, ezen kvül csak a telefonszámomat tudja, ott írt kb. 10 sms-t és egy alkalommal próbált meg hívni az elmúlt egy hónapban
2016. ápr. 2. 13:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg nem zaklat barátokon keresztül, nem fenyeget, személyesen molesztál addig nincs gond
2016. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!