Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerelemből lehet barátság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből lehet barátság?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt, párom szakított mondván, hogy nem érezte úgy meg tudna meg akarna tenni már a kapcsolatért valamit is, egy a munkahelyünk, mindennap találkozunk. Mint kiderült rokonoktól szenved. Nagyon rossz neki, hogy nap mint nap látjuk egymást és nem beszélünk. A minap interneten elkezdtünk, és mondta, hogy neki nem ment a párkapcsolatos dolog, de nem vagyok közömbös neki, szereti aki vagyok, csak a párkapcsolat nem ment. Eléggé ragaszkodik a barátsághoz, mert neki egyébként nagyon rossz. De akárhogy is, nem akar velem lenni.

Miért akar ennyire a barátom lenni? Miért ilyen szar neki?

Ha barátom akar lenni, annyira hogy beszélgetünk minden este órákat, akkor az átalakulhat számára?

Egyáltalán mit érezhet? Nagyon nem akar velem összejönni, de nélkülem szenved, ezért akarja hogy beszéljünk.



2016. ápr. 11. 01:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, tapasztalat. Persze, ehhez az kell, hogy mindketten érezzetek baráti szimpátiát is a másik iránt.
2016. ápr. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97-es Magic skill és kell hozzá 3 quest is, lehet a csaj már benyomta magán ugy hogy menj splashingolni lumbridge-ba.
2016. ápr. 11. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Én a legtöbb exemmel baráti kapcsolatban vagyok. Mondjuk közvetlenül kapcsolat után elég nehéz, inkább némi idő elteltével szokott kialakulni, ha mindkét fél elég érett hozzá. De számíts rá, hogy eleinte lesznek félreértések, konfliktusok, de ha ezeket jól kezelitek, akkor lehet barátság.

Ellenben ha te mást akarsz, akkor mondd meg neki, hogy ez még korai neked, és még nem tudsz rá máshogy nézni. Ha a kapcsolat nem megy, ne erőltesd, de részéről sem fair, ha nem veszi figyelembe az érzéseidet. Nem vagytok együtt, nem vagy már felelős érte.

2016. ápr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
Lehet, de nem azonnal. És ehhez szükséges, hogy egyiktek se akarjon többet. Úgy igen.
2016. ápr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy miért ragaszkodik annyira a barátságomhoz, és miért szenved. Nem tudom eldönteni, hogy vajon ez a fél még érez irántam ?

Ő szakított, de annyira rossz neki, és nagyon beszélni akar, mert az úgy könnyebb neki. És lehet, hogy most úgy érzi h nem akar velem lenni, de mivan ha én barátként írok neki beszélünk, mert neki ez jobb, aztán meg rájön, hogy mégse akarta a szakítást. Az ő oldaláról nem tudom, hogy lehetséges-e. Vagy ez természetes, hogy szenved és beszélni akar velem?

2016. ápr. 11. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem szakítás után nem jó tartani a barátságot. a szakítás feldolgozásához, a továbblépéshez idő kell és (nekem legalábbis) csak nehezíteni szokta, ha folyton látom, beszélünk és próbálunk úgy csinálni, mintha nem történt volna semmi. én minden kapcsolatot meg szoktam szakítani ilyenkor.


ha már túl vagytok az érzelmeken, a szakítás fájdalmán, mindenki feldolgozta és továbblépett, akkor utána lehet valamilyen szintű barátság. de a következő kapcsolatban általában megint csak nem nézik túl jó szemmel, ha egy exszel nagyon közeli a kapcsolat.

2016. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bár a másik kérdésed kacsán válaszoltam már, valami még eszembe jutott. Ehhez azonban kellene tudnom, hány évesek vagytok.
2016. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy lehet. De mindenképp kell hozzá 'kis' idő míg tiszta fejjel tudsz viszonyulni hozzá. Nekem az exem a legjobb lánybarátom, ehhez az kellett, hogy majdnem napra pontosan egy évig semmilyen kommunikáció nem volt köztünk.
2016. ápr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!