Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan léphetek ki egy reményt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan léphetek ki egy reménytelen szerelemből, ha a barátom is egyben, sőt, együtt is lakunk?

Figyelt kérdés
A költözés jó megoldásnak tűnhet, de nem megoldható egyrészt, másrészt mivel szeretem, képtelen lennék rá, hogy elküldjem. A kapcsolatot szintén nem szeretném vele megszakítani, mert nagyon jó barátok vagyunk, nagyon mély kapcsolat van köztünk, nem akarom elveszíteni. Viszont sajnos beleszerettem, így kín szenvedés nekem, mikor más lányokról mesél, vagy inkább mással tölti az idejét és nem velem. Hogyan léphetnék ebből ki, hogyan érhetném el, hogy mint barát megmaradjon, de ne érezzek iránta többet? A legrosszabb az egészben talán az, hogy mint embert ő is nagyon szeret engem, és ő sem akar elveszíteni, imád velem lenni, értékel és tisztel, de mégsem szerelmes. Mi lehet a megoldás? :(

2015. szept. 4. 01:58
 1/7 anonim ***** válasza:
A megoldást csak együtt tudjátok kitalálni, hogy mi jó mindkettőtöknek. Mire jutottatok ennek megbeszélésében?
2015. szept. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudok javasolni egy elég veszélyes megoldást.

Feküdj le vele,talán az kiölné a vonzalmat belőled,de sajnos lehet még inkább beleszeretnél,ez benne van.

Elköltözni nem akarsz,és nem is tudsz,pedig más lehetőség nincs,vagy szenvedsz tovább.

Esetleg kezdj el randizni,ha összejössz valakivel,talán túl tudod magad tenni az egészen.

2015. szept. 4. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2: Szerintem a reménytelen szerelem jóbaráttal pont azt jelenti, hogy a fiú nem viszonozza a szexuális vonzalmát, csak az érzelmeit. Ha viszonozná, akkor nem reménytelen szerelem volna, hanem szerelmi kapcsolat, és mindenki happy.
2015. szept. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

Ebben igazad van,amolyan elvi lehetőségként írtam,mi lenne ha...

Sajnos így,hogy együtt laknak nincs sok lehetőség,vagy szenved a Kérdező tovább,vagy beszél a lakótársával és tiszta vizet öntenek a pohárba,aminek lehet költözés a vége,esetleg egymásra találnak(bár a Kérdező azt írja,nagyon egyoldalú ez a szerelem),vagy elkezd randizni,talál magának mást.

Az együttélés nagy baj,így minden sokkal nehezebb.

2015. szept. 4. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Viszonozza a szexuális vonzalmat, szó szerint vibrál köztünk a levegő, többen kérdezték már, hogy a barátnője vagyok e. Sőt, már le is feküdtünk, mert teljesen úgy viselkedett, mint aki össze akar velem jönni, ezért belementem. Azóta is úgy viselkedik, de mégsem akar velem kapcsolatot. Nem is nagyon értem, hogy miért, mert tényleg jól megvagyunk, mindent együtt csinálunk, a vonzalom is megvan. De valamiért még sem. Talán ezért is ilyen nehéz túllépnem rajta, mert nem értem az okát, hogy miért.
2015. szept. 4. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja? Akkor ez párkapcsolat, csak nem akar felvállalni.

Kötelékfóbia.

De ez nem barátság.

Elég butuska vagy, ha elhiszed neki, hogy ez barátság.

2015. szept. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Sőt, már le is feküdtünk,"

Na itt van a kutya elásva. Mi a fenének kötné le magét veled, ha amúgy is megkap, amikor kedve szottyan egy kis hancúrra?

2015. szept. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!