Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez ciki tőlem? Vagy próbálkozzak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki tőlem? Vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Szakítottunk de nagyon bizonytalan volt, hogy végleges vagy sem. Igazából súlyos problémáink voltak de nem megoldhatatlanok, nem olyan, amin ne lehetne változtatni. Mst az esze és a szíve küzd tudom. Baj az ha néha meglepem a jelenlétemmel? Múlthét hétfőn is volt egy ilyen alkalom és örült nekem de bizonytalan volt, hogy mi legyen. A kapcsolatunk elején ő futott utánam 8 hónapig.Ha azt mondaná, hogy nincs esélyünk én abbahagynám de addig nem tudok nem rá gondolni. Hétvégén is több pasi bepróbálkozott nálam, mikor barátnőmmel lementem társaságába de majdhogynem undorodni kezdtem tőlük. Nekem ő kell csak és én is hibás vagyok a dolgok ilyesfajta alakulásáért. Azt mondta örült nekem és hiányzok neki szóval mit tegyek? Ma is meglepjem?
2016. ápr. 11. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kell, akkor tegyél érte. Miért nem oldottátok meg akkor, azt a súlyos problémát? Ne egymás agyát és idejét húzzátok. Valószínű hogy elbizonytalanítottad, esetleg eljátszottad a bizalmát és most nem mer kezdeményezni és hezitál. Állj te is a sarkadra, ha akarod őt, közöld vele. Eleget futott ő utánad 8 hónapon keresztül. Te rajtad a sor.
2016. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez 3 éve volt azóta kapcsolatban vagyunk csak gondoltam ez is fontos annak a megítélésében, hogy most nőként vállaljam-e én be ugyanezt. Ha vele vagyok látszik, hogy a szíve nyer de ha külön akkor az esze...
2016. ápr. 11. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akarod, nem vagy közömbös iránta, akkor lépj. Tudod ez olyan dolog, ha akarsz valamit az életben, akkor tegyél érte. A sült galamb nem fog a szádba repülni magától. Ily módon a kérdés is felesleges. Ne mások megerősítésére és válaszaira várj. Ha tudod mit akarsz, akkor cselekedj.
2016. ápr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!