Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, h ne jusson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h ne jusson eszembe az exem ennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés

2 éve szakítottunk az exemmel. Életem legmegrázóbb szakítása volt ez, mivel csak pár hónapot voltunk együtt, de mégis olyannyira szerelmes voltam és úgy elcsavarta a fejemet, h hihetetlen biztos voltam a kapcsolatunkban, majd egyik napról a másikra "kitalálta", h neki ez nem megy és szakítsunk. Semmi jele nem volt annak, h ő rosszul érezné magát, vagy hogy őt valami is zavarná. Nem veszekedtünk, mégis mindkettőnknek voltak különböző nézetei, amiről azt gondoltam, h még jó is ,mert az sem túlzottan egészséges, ha mindenben egyet értünk... 1 hónapig húzodott a "se veled, se nélküled" kapcsolat, míg végül kiderült, h egy másik nő van a képben és nem tud köztünk dönteni. Végül én hagytam őt el, mondván, h ha én kellek neki, akkor majd úgyis fog kaparni értem és a női büszkeségem se bírta el, h hárman párbant játszak.. Nem keresett! A nővel maradt, azóta is együtt vannak, már a kezét is megkérte. Szóval 2 éve vége lett, de vannak napok amikor még mindig vele álmodok, amikor még újra lejátszom a fejemben azt az időszakot mikor egy boldog pár voltunk, vagy a szakítás időszakát, h vajon mit csinálhattam volna másképp, h ne így történjen. Tudom, h valószínűleg semmit sem, de mégis...

Párszor megfordult a fejemben ,h felkeresem csupán azzal, h megtudakolom, h hogy hogy van? Semmi más szándékom nem lenne, nem kezdenék el küzdeni azért, h újra együtt legyünk, csak olyan spontán megkérdezném tőle, h mi újság... Nem tudom miért, de sokszor jön elő bennem az, h ráírjak és h talán ezzel megnyugszok... Vagy ha megtudom, h mostanság milyen lett a természete...


2016. ápr. 14. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
benne van a pakliban, nekem 4 éve véget ért, és a 8 éve véget ért komoly kapcsolatom is eszembe-eszembe jut, főleg így, hogy egyedül vagyok. mi lett volna, ha? mi van a másikkal... de aminek vége annak vége, előre kell tekinteni. olvastam, hogy ez teljesen normális amúgy.
2016. ápr. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A szakítás iszonyú rossz tud lenni, még sokkal mélyebb nyomokat hagy az emberben mint gondolnánk.

Ne keresd őt, ne alázkodj meg. Majd ha betoppan az életedbe a nagy Ő, akkor már nem fog hiányozni, de addig bizony időnként szenvedni fogsz sajnos.

2016. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van párom! Szeretem is őt! De tudom, h ugyanúgy sosem fogok tudni senkit sem szeretni. Olyan erős bizalommal, mint ahogy az exemet szerettem. És ezért néha össze is veszünk, mert érzi rajtam a bizalmatlanságot, de részben ő is okot ad rá, mert nem érzem néha a párom részéről a törődést! :)
2016. ápr. 14. 17:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy vagy együtt a pároddal, hogy szíved mélyén még az exedet szereted? Bár meg lehet érteni Téged, de ezzel valójában átvered a mostani párodat. :-(
2016. ápr. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!