Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Már több, mint 2 éve szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több, mint 2 éve szakítottunk a volt párommal. Mostanában többször eszembe jut, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Majdnem 5 évig voltunk együtt. Az utolsó fél-1 év sok vitával telt, átsírt éjszakákkal. Ennek ellenére úgy gondoltam szép volt a kapcsolatunk. Az utóbbi hónapokban kezdtem el rá gondolni. Hiányzik a vele töltött napok. Miért lehet ez ennyi idő után?

2016. jan. 17. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak dolgok amik hiányoznak, ilyen a szerelem. Van amit soha nem felejtünk el :)
2016. jan. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kb 2 évig voltam együtt az exemmel. Eltelt azóta több mint 1 év. Rengeteg veszekedéssel és vitával teli volt az együttjárásunk. Többször elhagyott, aztán meggondolta magát. Végül végleg elhagyott. Azóta volt, hogy úgy éreztem túl vagyok rajta, de később visszatértek az érzéseim. Nekem is gyakran eszembe jut. Próbálok valami megoldást vagy kiutat keresni, de egyenlőre nem találtam. Döbbenetes, hogy mekkora hatással van rám még mostanában is. Ha meglátom, hogy tesz valamit vagy éppen rám ír, utána órákig vagy akár napokig is zaklatott vagyok...


Én sem igazán tudom, miért lehet ez ennyi idő után. Vagyis találgatni tudok csak.

Ha szeretnéd kibeszélni a problémádat, akkor nekem írhatsz erről

2016. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért van ez, mert vele töltöttél 5 évet. Hiába csak ex, az az 5 év akkor is megtörtént, az életed része, és az is fog maradni ezután is. Teljesen normális, ha eszedbe jut, akár egy kis apróságról, egy zenéről, az adott évszakról, bármiről.

Mi is több, mint 2 éve szakítottunk előző barátnőmmel, akivel közel 5 évet voltunk együtt. A vége szintén rosszra sikeredett, de ettől még szívesen emlékszem vissza a kapcsolatunkra, mert nagyon sok szép dolog történt. Főleg most, hogy múlt héten összefutottunk az utcán.

Lehet, hogy kellett egy kis idő nélküle, hogy élj még, hogy másokkal ismerkedj. Nem lehet, hogy mégis csak ő volt az igazi?


29F

2016. jan. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Második, én letiltottam, nekem ezek nem hiányoztak, lehet neked is ez lenne a helyes döntés :)
2016. jan. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3/4 lehet igen.

Annyi, hogy mi nem találkoztunk azóta.

2016. jan. 18. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem találkoztunk konkrétan, csak elmentünk egymás mellett, és egy köszönés volt. Sajna tudom, hogy ő utál engem, és soha egy szót nem szólna többet hozzám.

De ha nincs exednek senkije, akkor írj neki, sima barátként, érdeklődj, ki tudja, az élet szokott fura dolgokat hozni. :)

2016. jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!