Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Veled volt olyan szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt olyan szakítás után, hogy elundorodtál a párkapcsolatoktól, a fiúktól/lányoktól?

Figyelt kérdés
Az esetemben nem szó szerint értem az elundorodást, csak nehezebben tudom elképzelni magam párkapcsolatokban, mert taszít a gondolat.

2016. ápr. 20. 18:51
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Énis ebbe vagyok most,egyszerűen nincs kedvem senkihez sem és nemjó érzés :/

21/f

2016. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Inkább azt mondanám, hogy mindenkit vele hasonlítok össze, hozzá mérek, és persze senki nem olyan, mint ő, ezért senkivel nem tudnám most elképzelni magam.
2016. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én nem nagyon méregetem, viszont ha a párkapcsolatokkal nem lenne bajom, a romantikázó "te vagy az életem" szövegektől undorodom, tulajdonképpen attól, amikor olyan emberek mondják, akivel később szóba sem álltok.
2016. ápr. 20. 19:00
 4/9 anonim ***** válasza:
Undor nem volt, legfeljebb néhány hónapig jó volt egyedül...
2016. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Szerintem leginkább akkor jön elő az ilyen, amikor úgy egy bele valaki egy párkapcsolatba, hogy túlságosan törődik, és a hozzáállásával sokat vár a kapcsolattól, és a szakítást valami "csődnek", veszteségnek éli meg, mintha csalódott volna magában is.

Talán ez az érzés inkább valami egoizmusból is fakad, nem annyira szeretetből, bár szerette is nagyon, amikor együtt voltak, de utána már csak ez az érzés uralkodik rajta.

2016. ápr. 20. 19:11
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam évekig tartó állapot. Szerencsére csak két komoly kapcsolatban volt részem, szakítás után évekig sincs huzalmam senki mellett elköteleződni. Elvileg a második kapcsolatom utáni szinglizős időszakom lassacskán véget ér, kezdek is parázni, hogy valami eszelős ámokfutó Bonnie-ba belezúgok... :D
2016. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mi van akkor, ha meg úgy érzed, hogy igazából nagyon szeretnél kapcsolatot, csak épp nincs olyan ember sehonnan, akivel eltudnád képzelni, és ezért az "undorodás"?:-/
2016. ápr. 20. 19:23
 8/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez szerintem normális, bár ez inkább csak csalódottság, ilyenkor rájön az ember, hogy vàltoznia kell. Idővel ezt felismered magadban, és kész leszel egy újra. Foglald el magad, menj sokat társaságba, ne ismerkedj, csak élvezd a dolgokat.
2016. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!