Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozod/dolgoztad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozod/dolgoztad fel, ha a párod a depressziója miatt szakított veled?

Figyelt kérdés
Akkor még nem tudtam, hogy depresszió (ő sem, vagy még talán most sem), de utólag számot vetve a tünetek nagyon illenek rá. Velem szemben valahogy elvesztette az érdeklődését, nem törődött velem, pedig előtte jó párost alkottunk... Szociális kapcsolatok leépítése, a depressziónál is ezt mondják. Hogyan lehet ezt feldolgozni, ha úgy érzem a női önbecsülésem sérült?

2016. ápr. 16. 16:40
 1/3 90-ben született F.. ***** válasza:

Azért ne hidd, hogy biztosan depressziós. Veled szemben elvesztette az érdeklődését => megesik a legjobb kapcsolatokban is. Nagyon könnyen ki kehet ábrándulni emberekből.


A szociális kapcsolataimat én is leépítettem pár éve, mert rájöttem, hogy haverokra nincs szükségem, csak valódi barátokra.


Közel sem vagyok depressziós én sem.


Amúgy dolgozd fel úgy, mint egy sima szakítást.

2016. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de biztos vagyok benne, más dolgai miatt is. Oka pedig nem volt kiábrándulni belőlem.


Azok válasza érdekel, akik átestek hasonlón.

2016. ápr. 16. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem is depressziós a szó klinikai értelmében, de eléggé deprimált hangulatú volt a kedvesem, többek között ezért is hagyott el. Ideig-óráig élvezte, amit tőlem kapott, szeretet, kedvességet, de mindig a sötét gondolatai győztek.Még nem tudtam igazán feldolgozni, de dolgozom rajta minden nap. Nem könnyű, tuti recept nincs.

Most azt a stratégiát követem, hogy elengedem őt, és elengedem a fájdalmamat is, meg főként a haragomat is.

Én is úgy éreztem, mint te, megalázott, porba taposta a női önbecsülésemet, de ez butaság. Az önbecsülést pont azért hívják ÖNbecsülésnek, mert nem egy másik embertől függ, hanem kizárólag önmagadtól. Nem szabad ezt kudarcnak elkönyvelned, ez az ő döntése volt. Engedd el te is!

2016. ápr. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!