Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám Őt elengedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám Őt elengedni?

Figyelt kérdés
A volt barátomról van szó, akivel jó Ideje újra beszélünk.  Viszont elég bonyolult a mi kapcsolatunk.  Néha olyan, mint aki akar tőlem valamit,akinek fontos vagyok. Olyanokat ír, hogy az jön le belőle szeret engem,akar és sosem fog ez elmúlni. Máskor pedig mintha sosem lett volna egymáshoz közünk. Játszik velem és az érzéseimmel. Már legalább egy hónapja beszéljünk és tervezzük a talit, de mindig lemondja.(Munkára hivatkozva ) Ahogy most is. Pedig születésnapom volt és elvileg ajándékkal is készült. Ide szeretné adni személyesen de így hogy? Azt határoztam el tegnap,ha  nem ír (mert tegnap beszéltünk telón és azt  igérte ha be ér a munkahelyre ír,de csak este lett belőle vmi) és felültet a talival  soha többé nem beszélek vele.  De nem tudom megtenni. Először hülyének nézett aztán más hogy beszélt velem. Elakartam küldeni és el is küldtem persze finoman,(pihenjen le ha fáradt.  Mert álmos volt )de nem ment el. Mondtam nem haragszom meg,ha lepihen.De Azt mondta ha Én maradok Ő is és az se jó ha elküldöm mert akkor azt jelenti utálom. Ismer,tudja,hogy ezzel akartam elküldeni.  Helyette maradt, és megint a mi kis titkos nyelvünkön beszéltünk az érzéseinkről,mit jelentek Neki és mit érez ha velem van. Sőt az is kiderült még mindig vonzódik hozzám testileg és kíván.   Ő kezdte. Tudom,hogy azért kezdte ezt el,hogy ne küldjem   el...de Én már unom,hogy folyton csak hiteget . Végül csak lefeküdt és elköszöntem tőle azzal,hogy Én mindig is kedvelni fogom őt ezt ne felejtse el. Sokkal többet jelent mint egy netes ismerös (Én is Neki) és mindig Ő lesz az Én egyetlen papa manóm (Én is Neki az egyetlen baba manó). Nem tudom ezek után írt -e nem néztem meg.  De  hogy tudnám Őt elhagyni?  Az eszem azt mondja hagyjam hisz még a születésnapomra se volt tekintettel és lemondta a randit, de azt nem mondta volna hogy esetleg vasárnap holnap lehetne talizni. Csak mikor megkérdeztem mit vett Nekem nem mondta el, és mikor kérdeztem mikor kapom meg csak annyit mondott hamar. A szívem viszont nem tudja elengedni. Egyszerűen nem megy...Képtelen vagyok rá. Össze vagyok zavarodva és nem tudom mit tegyek.

2016. ápr. 23. 13:07
 1/1 tarnai ***** válasza:
nem túl világos sztori.
2016. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!