Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elengedni az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elengedni az exem?

Figyelt kérdés

Igazából, mindig azt hiszem, hogy elengedtem már, nem is jut eszembe már annyiszor, csak ritkán.


Igazából, ha neten látom meg a exbarátnőm képét, dobban nagyot a szívem, nem esik jól.


Elkéne engedni már gondolatban, tudom. De valamiért még érdekelne mi van vele, pedig nem lenne helyes, nem is kérdezem mi van vele.


Csak rossz a tudat, hogy őt szerettem, és esetleg ő már mást fog szeretni, vagy más srác fogja őt megszeretni, én meg nem tudtam vele lenni.


Eszem azt súgja, hagyjam, meg ez az élet rendje, hogy emberek jönnek meg mennek, de valahogy magamnak szeretném őt, megismerni, annak ellenére, hogy nem érdemelné meg, tehát az ész dolgozik a szív ellen úgymond.

Már nem osztozhatok az örömeiben, mással fog beszélni, mással fogja jól érezni magát, én szerettem vele lenni.


Miket tanácsoltok? Mellesleg , hogy ne legyen könnyű, naponta fogjuk egymást látni.



2014. júl. 14. 15:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Szeress ki belőle(nem biztos,hogy könnyű).Vedd figyelembe,hogy nem kellettél neki.Soha nem szabad olyan ember miatt bánkodni akinek nem kellünk.
2014. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ez jó kérdés,ugyanebben a helyzetben vagyok,úgyhogy kíváncsian várom a válaszokat :)
2014. júl. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is várnám erre a választ!:)
2014. júl. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Galaxy mini s5570 válasza:
EN is ugyan ebben a helyzetben vagyok
2014. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
amíg vágyakozol utána, addig nem múlik el. Más után kell vágyakozni, az gyengíti, DE nem szünteti meg a kötődést.
2014. júl. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hogy tudnád ... elengedni hmm.. ez jó kérdés .. gondolom hunyt már el család tagod ... ha igen akkor kérdem én őt el tudtad engedni/felejteni nem.. csak meg tanulsz nélküle élni !! ennyi az egész !! tanulj meg nélküle élni !!
2014. júl. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!