Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a csaj nagyon szeretett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a csaj nagyon szeretett, de szakítás utána már egy hétre rá másokkal kavar, az miért van?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot nem akar, az biztos, mondta több barátja, akik beszéltek vele.
2016. máj. 2. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy kis rib...c mint az én exem és mocskos kis hazudozo
2016. máj. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szakítás pillanatában már nem szeretett annyira, és minthogy túl van rajtad, éli a tőled teljesen független életét, olyan módokon boldogítva magát, ahogy jól esik neki.
2016. máj. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vígaszbuksza. Azok nem jelentenek neki semmit..
2016. máj. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valószínű már továbblépett, kisírta magát és ennyi. Nem volt akkor annyira komoly az előző kapcsolat,lehet felébredt, vagy mire szétmentetek már túl is volt rajtad.

Búfelejtés címszó alatt is csinálnak ilyet a csajok.

2016. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én azért csináltam, mert másként visszamentem volna az exemhez, de az a kapcsolat egyikőnknek sem volt jó már, de nem tudtuk elengedni egymást.

Igazából pótlékok voltak ezek a pasik, de ezt nekik előre jeleztem, úgyhogy nem árultam zsákbamacskát.

2016. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hasonlo tapasztalatom. Ez ember függő, az egyik exem három napig egy folytaba sírt szoval nem lehetett azt mondani, hogy nem viselte meg. S Ket hétre ra mar valakivel együtt volt.
2016. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mert felejteni akar, és van, aki ezt úgy teszi, hogy rögtön megy más ágyába. Illetve kérdés, hogy ki szakított, mert lehet, hogy az is beletartozik, hogy így érzi, hogy végre újra kívánatosnak tartja vki.

(ezzel nem azt mondom, hogy én is ezt tenném)

2016. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!