Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan ronda hátbaszúrás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ronda hátbaszúrás amit érdemes megbocsajtani?

Figyelt kérdés

A párom volt a legjobb barátom, mindig számíthattam rá. Első volt minden téren, több mint két évig voltunk együtt. Kiderült hogy van egy olyan arca amit soha nem gondoltam volna, és több mint fél éve udvarol másoknak, camsexel, engem szid, letagad és olyan dolgok is amiket ki sem merek írni. Egy szó mint száz, olyan volt mintha keresztülment volna rajtam egy elefántcsorda, de ennél jobban nem fejteném ki.

De hiába érzem elárulva vagy összetörve magam, akit én ismertem azt szeretem és csak vele akarok lenni. Legszívesebben csak hozzábújva sírnék.

Gondolom más is volt már ilyen helyzetben. Érdemes úgy megpróbálni hogy soha többet nem leszek már ugyanolyan,csak azért mert még így is szeretem,vagy csak önérzetet kéne növesszek?

Kérlek segítsetek! :'(

Egy fiatal lány



2016. máj. 16. 18:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

lehet van amit érdemes, de ez nem az

időbe fog telni, de a saját érdekedben lépj tovább

nem fog megváltozni, csak max megtanulja jobban elrejteni ezeket a dolgokat

te azt az oldalát szereted csak, amit neked mutatott, nem a valódi énjét

kitartás :)

2016. máj. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Döntés kérdése: Van tartásod vagy csak egy tárgy vagy?
2016. máj. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Írj rám, hasonló helyzetben vagyok, sokat tudok segíteni!!
2016. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Mindegyik sokat segit, ment a zold kez termeszetesen!
2016. máj. 16. 19:08
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha meg akarod alázni magad, hajrá, tűrj, és c.ssz el x évet az életedből.


Egyébként pedig dobd ki, mert ez nem kapcsolat, csakv elvagytok.

2016. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem^^ A Te válaszodat is köszönöm!
2016. máj. 17. 16:57
 7/11 anonim ***** válasza:
Ilyesmit nem lehet megbocsátani, tovább kell lépned. Pontosabban magad miatt kellene megbocsájtanod és elküldened, mert csak Te szenvedsz. Ne várd meg, amíg fizikai tüneteid lesznek. Egy ilyen ember nem méltó a másik szeretetére.
2016. máj. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Van amit egy kapcsolat elbír. Van hogy megbocsájtunk egy megcsalást, mert hibázhat a másik fél, attól még szeretjük. De a "letagadást, szidást" már nehezebb kezelni. Érdemes lenne vele elbeszélgetni, hogy ezt miért tette.
2016. máj. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8-as érdekes amit írtál köszönöm! Furcsamód én ellenkezőleg, pont hogy a megcsalást emésztem meg nehezebben... de nem vagyunk egyformák persze :D
2016. máj. 25. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért kell továbblépned, mert akit te szeretsz és akihez hozzábújnál sírni, az gyakorlatilag nem is létezik.
2016. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!