Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Érdemes bosszút állnom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bosszút állnom vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Bő 1éve jöttem össze egy csajjal. Olyan bő 9hónapig voltunk együtt, de ő ezalatt az idő alatt állandóan hazudozott. Hazudozott magáról, a családjáról, hazudozott h ezt meg azt vett nekem közben semmi sem volt igaz.

A legjobb, hogy nem ismeri el a hazugságot, hanem füllentésnek, titkolózásnak állítja be. Hazudott amúgy az apjának is, őt is mindig átverte. A 9hónap alatt egyszer sem voltam náluk, mert elintézte a hazugságaival, ill. nem akart kivinni. Nem akarta h lássam milyen körülmények között él. Még ez a legkevesebb de az állandó hazudozás felett nem tudok szemet húnyni, pláne h nagy része kitaláció volt.

A születésnapjára amúgy kapott tőlem csomó mindent, plusz tortát. Én viszont egy kicsi tortát kaptam csak, holott arra is összehazudott mindent. Egyedül csak ez esett rosszul, pedig amúgy csomó másra is ígért ajándékot, amiket ő tőlem meg is kapott. Most nem kell félreérteni, nem anyagiasságból. De ő tőlem nagyon sok mindent kapott, és ő inkább elkölt minden pénzt magára, minthogy másnak adjon valamit. Túlságosan önző, és érdekember.

Amúgy ruhára sajnálja, de fogyi kapszulára, enni-inni energiaitalra nem. Illetve mindig ha valamin vita volt, kreált valamit, hogy pl az apja bántotta. Az elején el is hittem, de utána már nem.

Egyébként néhanapján ma is ír, ő írna állandóan meg állandóan találkozna de én nem. Szakítottam vele, de ő azt hiszi visszaszerezhet. Pedig megmondtam már neki h nem, pláne nem h ilyen. Még pszichológushoz is jár, de azzal sem őszinte ahogy kiveszem a szavaiból. Illetve elkezdi, hogy értem jár oda....

Egyedül azért nem szakítottam még meg vele ezt az utolsó kis kapcsolatot, mert nem tudom h érdemes-e bosszút állni.

Egyébként miután szakítottam vele, elkezdett zabálni mint előtte. Részben én miattam le, mert állandóan mentünk sétálni hosszúkat stb. Az elején még sajnáltatta magát h elfogy minden, aztán 1-2hónap múlva már +10kg visszajött mint előtte. Már majdnem most is annyi, mint mikor megismertem.

Miután már 2hónap eltelt h szakítottam vele, előjött azzal h azt álmodta terhes stb. Én ezt nem vettem fel. Utána írta, hogy amúgy jött fel pár kg meg hányinger minden és vett tesztet, de amúgy nem terhes. Szval valamilyen szinten már a terhességet mondogatja.

Plusz mindig hívna elfelé magához, hogy lássam hol lakik, és gondolja h lenne egy kis szex is.

Amúgy nem kértem de küldözgetett magáról szexi fehérneműs képet is.... Már semmi nem használ, így ezzel próbálkozik. Pedig nekem már nem kellene, nem tudnék hozzá sem érni.

Pláne h mióta szakítottunk azóta is hazudozott.

Illetve facebookon egy fiúnak a mi szexuális életünkről is elhintett 1-2dolgot. Persze nem negatív rám nézve, sőt rá sem, de akkor is mi jogon beszéli ezt ki?

Illetve anyámnak is 1-2dolgot elárult a szexuális életünkről.... De anyám visszamondta.

Ő egy olyan megrögzött hazudozó, hogy az már fáj. Egyik felem azt mondja h várjak még egy kicsit és álljak bosszút, a másik azt, hogy hagyjam a fenébe, majd előbb utóbb az élet megleckézteti.



2016. febr. 16. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
72%

Ez a csaj beteg. Fejben biztosan.

Kár lesüllyedni az ő szintjére. És a vége az lenne, hogy tényleg te vagy a szemét, ő meg az áldozat, és micsoda szent, hogy 9 hónapig mindezt elviselte tőled.


Hagyd a fenébe.


Legközelebb, ha küld fehérneműs képet, akkor írd meg neki, hogy jól meghízott, kövérebb mint valaha. Bezzeg az új barátnőd, milyen karcsú és formás...

Aztán tiltsd le a pitlibe, és szüntess meg minden elérhetőséget. Ne is tudjon válaszolni se.


Ha még írogattok egymásnak, akkor nincs túl rajtad. De te se rajta!

Akkor lesz így, ha már haragudni se tudsz, nem is utálod, és nem tölt el örömmel, ha szenved, és keserűséggel, ha boldog.

2016. febr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igazad van, nem vagyok túl rajta, mert rengeteg keserűséget kaptam tőle. De valóban lehet igazad van, nem érdemes lesüllyedni az ő szintjére.

Egyébként már bánom h kezdtem vele, mert amúgy még boldog sem voltam vele.

2016. febr. 16. 10:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés címénél tudtam mit fogok válaszolni. A legjobb ha hagyod. A bosszú nem megoldás, legyen elég eszed! Nem az oviban vagytok.
2016. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A lány valószínűleg beteg, és ez a viselkedés a betegségével együtt jár, nem rosszindulat miatt van. Neki kezelésre van szüksége, neked pedig nem rá. A bosszú rossz tanácsadó, magadat mérgezed vele, ráadásul egy beteg embernél semmit sem érnél el.
2016. febr. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a túrót akarsz megbosszulni? Amit kaptál magadnak (is) köszönheted. Az első hülyeségénél le kellett volna építeni minden kapcsolatot.
2016. febr. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az egészet, csak a kiírt kérdést. Szerintem senkin soha nem kell bosszút állni, az visszaüt. Mindenki megkapja a SORS-tól, amit megérdemel - ez az én filozófiám.
2016. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad van Miquel na de en adtam neki egy eselyt amit tulzittan eljatszott. Nem volt muszaj adni de ha mar adtam neki egy eselyt nem szabadott vna visszaelni vele.
2016. febr. 17. 20:43
 8/9 A kérdező kommentje:
Vegul megmondtam neki szalljon le de fenyegetozott h beszed gyogyszert meg h nelkulem vege az eletenek. Holott nem birta ki ferfi nelkul egy kis ideig sem. Elbukott a teszten....
2016. febr. 23. 07:42
 9/9 anonim ***** válasza:

Bosszút állni?

Soha, semmi képen. Nincs rá indok, nincs rá ok és végső soron csak magadnak ártasz.

Szakíts meg vele minden kapcsolatot és hagyd magára.

2016. febr. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!