Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hagyjam végleg a kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam végleg a kapcsolatot, vagy még van remény szakítás után?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt párommal, ebben egyszer volt egy hoaazabb szakítás 2 hónap, de utána újra összejöttünk, mert úgy gondoltuk, hogy lehet még jó. Utolsó félév, 1 évben hetente vitáztunk nagyon. Kéthetente, annyira hogy mindketten sírtunk. Végül betelt a pohár a másik félnél és szakított. Mindig vitaztám, de én nem tudtam végleg szakítani, mert szerettem. Alapvetően egy ok miatt lett vége. Mert én nem toleráltam, hogy más lányokkal beszélhet reggeltől hajnalog az interneten. Nem benne nem bíztam, hanem a nőkben. (Megjegyzem okkal, és ez mindig kiderült).

Ő most úgy látja, hogy nem szeret, nem tud értem megtenni mindent. És nem érzi úgy hogy vissza akarna kapni. Úgy gondolja, hogy ő ebből sose enged, hogy másokkal beszélget. Ezg még meg is értem, de ha mondom neki hog velem szemét xy'on, nem érdekli, merr ő kedveli és őt választja. Úgy érzem kiakadt a aok vita miatt és JELENLEG ÉRZI ÚGY HOGY NEM AKAR VELEM LENNI. Félek ha később velem akarna, nem lenne, mert hogy nem enged ebből a dologból, és nem működött,nem is fog.



2016. márc. 25. 16:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Persze az is lehet hogy tényleg nem szeret, de nem úgy láttam rajta. Maximum tényleg, hogy most nem érti úgy annyira a viták miatt. De lehet, hogy nem szeret. Meg azt is értem, hogy aki nem tud megtenni értem ilyet, nem az igazi, nem szeret eleggé. :(
2016. márc. 25. 16:30
 2/6 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe! Attól, mert úgy látod, hogy ő még szeret, az nem biztos hogy úgy van, sőt ki is mondta. Nagy színészek ezek a férfiak..

Amúgy ne legyél az, aki majd egyből ugrik, és visszamegy hozzá, amikor éppen leesik neki, hogy hoppááá, nem is olyan jó egyedül és kéne valaki.

Nem lehet egyszerű 4 évek kidobni, ezt aláírom, de inkább most mint még ennél is később.

2016. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nem ugranék. Neki kellene itt elsősorban tennie. Csak ugye nem tud. Igen mondta h nem szeret, de ez lehet pillanatnyi elmeállapot a viták miatt. És 4 év nem múlik el nála se gondolom olyan hamar.
2016. márc. 25. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz egy ilyen kapcsolathoz? Nem tudtátok megbeszélni értelmesen a problémáitokat, és inkább a "haverjainak" kedvezett, semmint neked.

Ez a kapcsolat haldoklik, vagy már teljesen halott. Hagyd elmenni és keress te is mást.

2016. márc. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nekem nyüglődésnek tűnik,szerintem hagyd a fenébe, mindkettőtöknek ez lesz a legjobb!

Van, akinek belefér,van,akinek nem.

Talán kicsit túlreagáltad

2016. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem rajtam mulik. Ez az egy dolog volt ami miatt nem műkött. Arra lennék kivancsi, hogy szerintetek ő még meggondolhatja magát? Lehet h szeret csak elege volt a sok balhebol?
2016. márc. 25. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!