Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk egyutt, mindkettonknek a másik volt az első, fél évesen feküdtünk le. Ő is szerelmes belém, de én vagyok a szerelmesebb. De már nem akarom őt szeretni, mert több fájdalmat okoz, mint boldogságot. Sajnos tisztába vagyok vele, hogy ez az állapot nagyon rossz (4-5honapja tart), de nagyon szeretem, és a saját érdekemet nem tudom nézni. Tipikusan szerelmes vagyok még 1év után is úgy rajongok, mint az elején. Párszor már szakítottunk, de sosem birtuk egymás nélkül 2napnál tovább. Fejben kéne elengednem..

Van aki hasonló cipőben jár(t)? Mi a megoldás?



2016. jún. 1. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd nagyon és el ne hagyd! Hiszen szereted, jó éjt
2016. jún. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad fejben, mert ott már "elengedtél" eléggé. "párszor már szakítottunk" a következő alkalomnál maradjon is úgy. Tarts utána önvizsgálatot, járj emberek közé, keress normális kapcsolatot de NE minden áron. Talán ennyi kezdésnek jó lesz.
2016. jún. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen voltam hasonló cipőben.


A fiú megalázott, kihasznált, örült annak, hogy egy fiatalabb pipi van az oldalán, aki még befolyásos is.

Kihasznált anyagilag, lelkileg, érzelmileg.


Úgy bántott, ahohy soha senki.

Ha nem szakít velem, akkor én sosem szakítok vele.


Első szerelemmel ez a baj. Azt hsized az az egyetlen, a legjobb, és nehéz überelni. Utána jönnek mások, akik megmutatják milyennek KÉNE lennie, egy szép, kiegyensúlyozott párkapcsolatnak. Akkor jössz rá csak, hogy mennyire idióta voltál, hogy engedtél mindent meg egy vadbaromnak, aki használat után eldobott, mint egy papírzsebkendőt.


Változunk! Állandóan.


Egyszer egy idősebb néni azt mondta nekem, hogy az a boldog kapcsolat, amikor a férfi jobban szereti a nőt, mint a nő a férfit.


Nem mondnám, hogy erre törekszem, de sokkal óvatosabb vagyok és körültekintőbb, mint anno,tiniként :)


"Az első szerelemnek mindig végeszakad, de sosem múlik el!"

2016. jún. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szeretitek egymast, marDjatok egyutt. A konfliktusokat msjd megoldjatok. Fajdalom: szerintem olyan szemelyiseg vagy, aki erzekenxebb es jobban megbantodsz.

N

2016. jún. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen!

Mentek a zold pacsik. Ugy latom azert elegge megoszlanak a velemenyek. Azt elfelejtettem irni, hogy 19evesek vagyunk mindketten.

De felek, hogy nem lesz még egy ilyen, akivel ennyire szerelmesek lennenk. Eddig senkit nem szerettem, es mindenkivel en szakitottam, mert nem tudtam szeretni oket. Egy lapattal meg ra is tesz, hogy egy nagyon helyes fiurol van szo,

2016. jún. 1. 07:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha több fájdalmat okoz, akkor hagyd ... Nekem felejteni sok-sok alkohol és folyamatos gyógyszex volt a jó.
2016. jún. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De ugy erzem senki mast nem tudnek szeretni. Nem birok mas fiukra ranezni. Tanacstalan vagyok, folyton elbizonytalanodok, raszanom magam, de nem tudom nem szeretni..
2016. jún. 1. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!